Dalia rzuca wyzwanie kobietom!

Strona główna » Blog » Dalia rzuca wyzwanie kobietom!

Dalia rzuca wyzwanie kobietom!

Aktorka, stylistka, popularne trenerki oraz instagramerki motywują do podejmowania nowych wyzwań razem z marką Dalia Lingerie.

W salonach marki Dalia Lingerie pojawił się właśnie kolejny numer magazynu #ShapeMeUp, tym razem pod hasłem: #DaliaChallenge, w którym nie brakuje porad, wywiadów i motywacji do zmian na lepsze! Do współpracy przy magazynie zaproszono m.in. Anitę Jancię, znaną bywalcom teatru, widzom seriali oraz fanom filmowych produkcji, która podejmuje wyzwanie łączenia życia zawodowego z prywatnym. Sportsmamę – Olę Rożnowską, która codziennie motywuje siebie – i tysiące swoich obserwatorek na Facebooku, do zrealizowaniu planu treningowego oraz Mistrzynię Świata w Fitnessie Sylwetkowym – Natalię Gackę-Dressler, przed którą najważniejsze zawody w życiu – macierzyństwo.

DaliaChallenge

W magazynie znalazła się także rozmowy z OSĄ – Moniką Jurczyk, czyli pierwszą polską personal shopperką oraz Joanną Keszką – matką, żoną, feministką i właścicielką marki Barbarella, czyli butiku z gadżetami erotycznymi dla par, porady Beaty Bojdy – makijażystki znanej za sprawą projektu ETNO oraz popularne instagramerki, które dzielą się swoimi sposobami na udane wakacje. Dodatkowo Dalia zachęca do czytania książek w ramach akcji #ChallengeBook oraz dbania o mięśnie Kegla, propagując hasło Kegel-mogę.

Real Women

Magazyn #ShapeMeUp prezentuje również najnowszą kolekcję marki Dalia Lingerie, inspirowaną kobietami ze świata fotografii. Różne fasony i szeroki wybór rozmiarów docenią kobiety o pełniejszych kształtach.

Szukając nowych rozwiązań projektantka Dalii – Maja Madej zainspirowała się kobietami ze świata fotografii, tworząc bieliznę nawiązującą do ich artystycznych wizji. Wyjście poza kanon tradycyjnych trendów pozwoliło jej na odważne zderzenie kolorów i wzorów, a szeroki wybór rozmiarów oraz fasonów jest odpowiedzią na potrzeby kobiet w różnym wieku, o różnej figurze.

Wydanie on-line magazynu można zobaczyć tutaj: http://bit.ly/2kp3E6z

 

2018-03-14T04:01:19+00:00 14 marca 2017|Styl życia|

Zostaw komentarz