Strona główna » Blog » Czyja to w końcu sukienka?

Czyja to w końcu sukienka?

Sukienka, w jakie Kasia Cichopek pojawiła się na sylwestrowej gali była łudząco podobna do tej, którą latem miała na sobie Alicja Bachleda-Curuś. A w to wszystko wplątano jeszcze jednego z najbardziej znanych polskich projektantów mody.

Podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w roku 2010, Alicja na czerwonym dywanie zaprezentowała się w sukni z kolekcji polskiego projektanta Macieja Zienia. Tymczasem w trakcie Sylwestrowej Mocy Przebojów organizowanej przez telewizję Polsat, jedna z prowadzących wieczór, Katarzyna Cichopek pojawiła się w prawie identycznej kreacji.

Zauważył to także Maciej Zień, który przed dwoma laty na ślub Cichopek zaprojektował jej suknię ślubną. Ale ta sukienka z nocy sylwestrowej choć łudząco podobna, nie była jego kroju …

„Kasia uszyła sobie sukienkę, która była odwzorowaniem mojej kreacji. To zwykła kradzież” – mówił Zień w rozmowie z Show.

Czy będzie z tego jakaś afera? Podobno nie…

„Pozostajemy w przyjaznych relacjach. Kasia nie była do końca świadoma skąd pochodzi ta sukienka. Z tego co mi wiadomo zawiniła jej stylistka i projektantka. Nie będziemy wyciągać żadnych konsekwencji. Traktujemy to tak jakby nic się nie stało …” – wypowiedział się rzecznik projektanta w Super Expressie.

No proszę, jak to trzeba uważać dobierając kreacje…

[nggallery id=594]

2011-01-20T14:47:52+00:0021 stycznia 2011|Gwiazdy, Styl|

Może zainteresuje Cię również: