Strona główna » Blog » Czy polski projektant ubierze Miss Bahamów?

Czy polski projektant ubierze Miss Bahamów?

Miss Bahamów pojawiła się na wrocławskim BED CELEBRATES FASHION III. Zakochana we Wrocławiu piękność ma kolejny powód, żeby tu wracać – spodobały jej się projekty Sebastiana Szrajbera, projektanta marki Né Comme Ça.

Sharie Delva przyjechała do Wrocławia na zaproszenie Kasi Cygańskiej, panie poznały podczas wyborów MISS Supranational, gdzie Cygańska jest stylistką. Podczas wizyty we Wrocławiu obie zagościły na wydarzeniu poświęconym celebrowaniu mody, zorganizowanym w BED CLUB. Sharie Delva zachwyciła się projektami marki Né Comme Ça i zapowiedziała wizytę w atelier. – Ubranie tak pięknej kobiety w projekt marki NCC byłoby dla mnie zaszczytem – powiedział Sebastian Szrajber po rozmowie z Miss. Wygląda na to, że młoda polska marka będzie miała swoich fanów nawet na Wyspach Bahama.

Przesyłam także informację na temat wydarzenia BED CELEBRATES FASHION III oraz zdjęcia. Na wydarzeniu oprócz Madoksa osób z branży i miłośników mody, pojawiła się Marta „Jadźka” Jaczyńska z X-Factora – przebojowa blondynka z głosem „alkoholiczki”, jak sama o nim mówi.

BED CELEBRATES FASHION to święto mody, stylu i dobrej zabawy. Trzecia już edycja tego wydarzenia przyciągnęła miłośników mody, ludzi z branży, gwiazdy oraz… Miss Bahamów 2011. Goście jako pierwsi mieli okazję zobaczyć zapowiedź najnowszej kolekcji marki Né Comme Ça.

Organizatorzy BED CELEBRATES FASHION mają jeden cel – stworzyć wydarzenie, które jest dla uczestników wyjątkowym spotkaniem z modą, a równocześnie okazją do dobrej zabawy. Zainteresowanie trzecią edycją pokazało, że właśnie takiego wydarzenia brakowało we Wrocławiu. Na imprezie pojawili się między innymi Madox i Sharie Delva Miss Bahama 2011, nowa gwiazda X-Factor Marta „Jadźka” Jaczyńska oraz styliści, blogerzy – słowem miłośnicy mody i lifestyl’u.

Główną atrakcją podczas BED CELEBRATE FASHION był pre-show nowej kolekcji wrocławskiej marki Né Comme Ça, zatytułowanej C’est moi. Twórcy marki postanowili zaskoczyć swoich gości i zamiast tradycyjnej formuły pokazu, zaserwowali dynamiczne przedstawienie z elementami dance show. – Lubimy zaskakiwać i bywamy przekorni – mówi Sebastian Szrajber, główny projektant marki – Nasze projekty to moda użytkowa, preferujemy klasyczne kroje, ale zazwyczaj prezentujemy je bardzo odważnie. Pokazujemy w ten sposób, że kobieta Né Comme Ça nie musi szokować ubiorem, żeby być zauważoną, piękno kryje się w odwadze bycia sobą – dodaje.

Kolekcja C’est moi to propozycja dla kobiet, którym zależy na tym, by każdego dnia i o każdej porze wyglądać kobieco i wyjątkowo, bez względu na tym, czy są na bankiecie, czy w pracy. – Nasza najnowsza kolekcja to ultrakobieca propozycje: mocno zaznaczona talia, długość midi, idealnie dopasowane żakiety, wygodne pudełkowe płaszcze i eleganckie sukienki do pracy – mówi Sebastian Szrajber. Już niedługo marka Né Comme Ça zaprezentuje pełną kolekcję podczas autorskiego pokazu.

[nggallery id=2581]
2018-03-14T09:51:19+00:0028 marca 2012|Gwiazdy, Moda, Styl|

Może zainteresuje Cię również: