zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Czerń w nowej odsłonie

Czerń w nowej odsłonie

Ilekroć wybieramy się na zakupy, szczerze postanawiając, że od dziś w naszej szafie zagoszczą kolory, wracamy z torbą pełną… czarnych ubrań! Czerń, królowa klasyki, tajemnicza, szykowna, wiecznie modna. Świetnie tuszuje wszelkie niedoskonałości figury, wyszczupla, podkreśla atuty sylwetki, pasuje na każdą okazję.

W tym sezonie polecamy łączyć ją z szalonymi kolorami. Czarne zestawy dają ogromne możliwości tworzenia ciekawych kompozycji! I nie tylko z popularną czerwienią.

Proponujemy eleganckie fiolety, energetyczne zielenie, królewskie błękity, soczyste pomarańcze oraz wszystkie inne kolory, jakie tylko potrafisz sobie wyobrazić! Czarne zestawy, które zalegają w Twojej szafie, za sprawą kolorowego dodatku mogą zostać zupełnie odmienione. Oprócz koloru spróbuj także mocnego wzoru, który podkreśli silny charakter i indywidualizm kreacji.

Przełam monotonię, dodaj odrobinę szaleństwa by stworzyć niepowtarzalne zestawy, bawiąc się modą! Pozwól ponieść się własnej wyobraźni, idąc śladem najmodniejszych wzorów i trendów, łącząc klasyczną czerń z odrobiną odważnego koloru i wzoru.

[nggallery id=3729]

2012-11-07T05:14:40+01:007 listopada 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: