zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Czego pragną mężczyźni na gwiazdkę?

Czego pragną mężczyźni na gwiazdkę?

Święta to magiczny i niezwykły czas, również dlatego, że bliscy sobie ludzie obdarowują się prezentami, a któż nie lubi otrzymywać upominków? Te skromniejsze, mniej zobowiązujące wręczamy sobie na mikołajki, większe i kosztowniejsze kładziemy pod choinką. Ważne, aby każdy prezent był przemyślany i wręczany prosto z serca.

Ale co i komu wypada podarować? Miłośnicy mody lubiący aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu na pewno ucieszą się, jeśli na gwiazdkę otrzymają oryginalny zestaw złożony np. z modnego szalika i rękawiczek albo stylowej czapki i rękawiczek, czy skarpet pochodzących z najnowszych kolekcji uznanych marek np. camel active. Taki podarunek będzie tyle stylowy, co praktyczny. – Kiedyś panowała opinia, że nie wypada wręczać w ramach prezentu przedmiotów codziennego użytku. Dziś jednak, gdy akcesoria prezentują wysoką jakość i są markowe nie trzeba się obawiać, że popełni się fau paix – uspokaja Kinga Burzyńska, stylistka. – Wysokiej klasy surowce typu wełny i skóry oraz nienaganne wykonanie i wykończenie to cechy, którymi powinien charakteryzować się przedmiot przeznaczony na upominek. Elegancki zestaw prezentowy na mikołajki może stanowić również skórzany portfel np. marki Krenig w komplecie z paskiem do spodni albo organizer zestawiony z teczką na dokumenty, ewentualnie skórzane rękawiczki. Alternatywę mogą stanowić też eleganckie wełniane skarpety z dodatkiem kaszmiru np. z kolekcji camel active. To propozycja idealna dla każdego niemal mężczyzny.

– Biznesmen na pewno ucieszy się, jeśli pod choinką znajdzie markową koszulę zestawioną z eleganckim krawatem, bo tych nigdy za wiele w jego garderobie – uważa stylistka. A modny student? Dla niego można pomyśleć o oryginalnym swetrze marki Henri Lloyd lub Calamar, który przyda mu się na przykład podczas wyjazdu na ferie zimowe a do niego dobrane – markowe szal i czapka. – Jedno jest pewne. Prezenty w postaci ubrań i akcesoriów zdecydowanie łatwiej kupuje się bliskim osobom, komuś z rodziny, bo to przedmioty o osobistym charakterze. Poza tym, gdy zna się preferencje i potrzeby osoby, którą chce się obdarować oraz zawartość jej garderoby, występuje mniejsze prawdopodobieństwo popełnienia błędu i nie trafienia w jej gust estetyczny i zamiłowania modowe. A przecież prezent, zwłaszcza gwiazdkowy, ma być strzałem w dziesiątkę – uważa Kinga Burzyńska.

[nggallery id=2241]

2011-12-22T11:57:27+01:0022 grudnia 2011|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: