Strona główna » Blog » Czasem słońce, czasem deszcz

Czasem słońce, czasem deszcz

Lato nie rozpieszcza nas tego roku, na śniadanie serwuje nam deszcz, na obiad słońce, a na kolację burzę. Jednak zmienność aury wcale nie musi przeszkadzać w fajnym spędzaniu wakacji, wystarczy, że zaopatrzymy się na wyjazd w rzeczy, które przydadzą się i w deszcz, i w słońce. Oto kilka pomysłów ze sklepów Marks & Spencer.

Pakując walizkę, wybieraj ubrania, które wykorzystasz niezależnie od pogody. To na przykład krótka sukienka bądź tunika. W zimniejsze dni noś ją z legginsami, gdy wyjdzie słońce, zrzuć dół i opalaj się! Przyda się też bawełniana chusta lub szal w modny wzór – zarzucone na ramiona ochronią cię i przed słońcem, i przed wiatrem.

Warto zabrać ze sobą składaną torbę, którą wykorzystasz na wycieczki w niepewną pogodę. Wrzuć do niej „awaryjne akcesoria”: parasolkę, ortalionową parkę czy składany kapelusz. Kiedy wszystko wyjmiesz z torby, łatwo ją złożysz, a że jest lekka i mała, nie będzie Ci przeszkadzać.

Na barową pogodę weź letnią biżuterię: wesoły naszyjnik czy kolorowe kolczyki. Pomogą ci poczuć się pięknie i poprawią humor nawet gdy trzeci dzień z rzędu pada deszcz!

[nggallery id=1571]

[nggallery id=1570]

foto: Marks & Spencer ©

2011-08-03T08:18:28+00:003 sierpnia 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: