zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Czas na podróż

Czas na podróż

Aby weekend za miastem czy wypad w góry były naprawdę udane, oprócz dobrego humoru i towarzystwa warto zabrać ze sobą także praktyczne, podróżne gadżety. Pomożemy Ci je wybrać.

Nie wierz pogodynkom…
…nawet tym najładniejszym, i zawsze pakuj do torby parasolkę.
Oczywiście taką w wersji mini, składaną na trzy i zamkniętą w poręcznym futerale. Zajmuje tyle miejsca, co przeciwsłoneczne okulary, a ratuje ubranie i zdrowie, gdy zupełnie nie zapowiadana ulewa postanawia oczyścić powietrze. A gdy pogodynka prognozuje pochmurne niebo, wrzuć mimo to do plecaka krem z filtrem p/słonecznym, by całodniowe dotlenianie się pozostawiło skórę bezpiecznie opaloną.

Twój balsam zawsze z Tobą
Z ulubionych kosmetyków nie rezygnuj nawet na krótkim urlopie. Przepakuj je z oryginalnych opakowań do mini pojemniczków. Do kupienia komplet 3 buteleczek w ślicznej kosmetyczce, na np. szampon, balsam i żel pod prysznic.

Podróżna poduszka
Docenisz ją podczas długich godzin spędzonych w pociągu czy autobusie. Jest nadmuchiwana, więc nieużywana w ogóle nie zajmuje miejsca. Za to jej „uruchomienie” może być świetnym pretekstem do rozpoczęcia znajomości z nieznajomym z fotela obok.

[nggallery id=1390]

CENY PRODUKTÓW ZE ZDJĘĆ:
Pojemna kosmetyczka – organizer. Po rozłożeniu można ją zawiesić obok lustra, 70 zł; Mini pojemniki, do których można przelać trochę ulubionych kosmetyków, 31 zł; Nawilżane mini chusteczki, 5,90 zł;  Nadmuchiwana poduszka, dobry przyjaciel w czasie długich podróży, 43 zł; Walizka na kółkach, z praktycznymi kieszeniami i wyciąganą rączką, 189 zł; Torba na weekendowe wyjazdy, ze skóry, dostępna w wielu kolorach, 469 zł; Składana parasolka w pięknym mini futerale, 83 zł; Kapelusz 47 zł; Okulary przeciwsłoneczne 60 zł, Torebeczka do przechowywania kostiumów kąpielowych, 27 zł; Zestaw 2 różnej wielkości kosmetyczek, 63 zł;

2011-11-11T13:44:41+01:003 lipca 2011|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: