Strona główna » Blog » Czas na figle… bieliźniane!

Czas na figle… bieliźniane!

Rozleniwiona kotka na gorącym, blaszanym dachu, tajemnicza femme fatale, a może bezbronna, skora do figli pokojówka? W łóżku możemy być kim tylko chcemy. W zależności od nastroju, fantazji i potrzeb – wystarczy uruchomić wyobraźnię i zmieniać fatałaszki. Bawimy się !

Arystokratycznie w gorsecie
Szampan, winogrona i szerokie łoże… do takiej inscenizacji idealnie pasuje seksowna bielizna. Bez względu na to czy chcemy być damami czy metresami, warto wybrać gorset. Pięknie uwydatnia talię, eksponuje biust i jest z pewnością niecodziennym rarytasem, w którym można poczuć się zupełnie inaczej.
-Najbardziej stylowo prezentują się gorsety czarne, czerwone, bordowe w zestawieniu z pasem i pończochami – mówi ekspert ze sklepu internetowego Akrobatka.pl.

Zdejmowanie tej misternej konstrukcji też może być ekscytującym punktem zabawy.

Body – kuszący negliż
Body to erotyczna bielizna dla odważnych. Śmiało eksponuje wszystkie najbardziej seksowne części ciała. Ściśle przylegająca koronka, zalotne hafty i zaskakujący design wzbudzają słodką niepewność…jesteśmy ubrane czy rozebrane?
Body najlepiej sprawdza się u młodych kobiet o szczupłej budowie ciała. Łatwo dopasowuje się do finezyjnych kształtów i podkreśla erotyczne miejsca. Projekty są zazwyczaj bardzo fantazyjne, pełne łączeń i pasków. Body koronkowe lub siatkowe, często zasłania jedynie kobiece piersi i intymne partie ciała – mówi ekspert ze sklepu internetowego Akrobatka.pl.

Z myślą o bezpruderyjnych stworzono body z otworami na biust oraz miejsca erogenne. Nietrudno również o egzemplarze bardziej skromne i subtelne. Seksualność przybiera najróżniejsze oblicza!

Spontanicznie i z przymrużeniem oka
Jeśli czujemy się z partnerem swobodnie, jesteśmy skore do szaleństw i lubimy odgrywać najróżniejsze role – przebierzmy się! Wybór jest szeroki: kokieteryjna pokojówka, prowokacyjna stewardessa, niebezpieczna policjantka, wyuzdana pielęgniarka i wiele innych. Figle w takim klimacie to recepta na niezapomnianą noc. Jedyne, w co musimy się wyposażyć to strój, dużo dystansu do siebie i kokieteryjny pazur. Resztę załatwi gorąca aura i namiętność.

Bielizna erotyczna to obopólna przyjemność. Mężczyznom, jako wzrokowcom, dostarcza niezapomnianych wrażeń zmysłowych. Kobiety – mogą dzięki niej, rozbudzić swoją seksualność i puścić wodze fantazji. Warto do czasu do czasu zatonąć w pokładach erotyzmu.

[nggallery id=1681]

2011-08-21T11:46:16+00:0021 sierpnia 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: