Kamili Porczyk

Intensywny czas Kamili Porczyk. Ciemna strona MMA!

Kamila Porczyk to fitness fotomodelka oraz pięciokrotna zdobywczyni Mistrzostw Świata Fitnessu, która obecnie mieszka w Niemczech. Sławna została dzięki wygranej w telewizyjnym show „Gwiezdny cyrk”.

Kiedy w zeszłym roku federacja FEN zaproponowała jej udział w walce MMA długo się nie zastanawiała. Już 16 marca zobaczymy ją na Torwarze. Walka w tak zwanej „klatce” będzie rozgrywała się w trzech rundach po 5 minut.

Już od kilku miesięcy Porczyk intensywnie trenuje, a efekty są piorunujące. Seksowna mistrzyni fitnessu pokazała się na siłowni w obcisłym stroju prezentującym nienaganną figurę. Musi jednak zrzucić jeszcze 3-4 kg, by zmieścić się w kategorii wagowej do 55 kg. Kamila Porczyk przyznaje, że jest to dla niej bardzo wymagający okres. Oprócz zajęć siłowych stale stacza wiele walk na ringu. Ponadto jest na ścisłej diecie.

Teraz trzy-cztery dni przed walką zaczynam odwadnianie, piłam najpierw po 8-10 l wody dziennie, a pod sam koniec procesu pozostaje mi do picia niewielka ilość i to wody destylowanej oraz spędzanie sporej ilości czasu w gorącej wannie i parnej saunie. Potem dostanę kroplówkę nawadniającą, która da mi kopa do działania. Po niej w końcu będę mogła zjeść normalny posiłek, ponieważ ostatnie dni zawierają minimum węglowodanów i wszystkie posiłki są bez soli. Marzę o zwykłej pomidorówce;))

Potem wskakuję do klatki i walczę,żeby pokazać na co mnie stać – dodaje mistrzyni fitnessu.

Oficjalne ważenie Kamili odbędzie się w piątek o godzinie 18. Porczyk zmierzy się z Anitą Bekus, również byłą sportsmanką fitness i życiową partnerką Marcina Wrzoska, zawodnika MMA. Bekus ma na koncie już 7 walk, o cztery więcej niż Porczyk.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również