Czarny ekspres, czarna kawa

W marcu debiutuje w polskich sklepach nowy model ekspresu automatycznego do kawy De’Longhi ECAM 23.450B w lśniąco czarnej obudowie. Pobudzające właściwości kawy znane są od dawna, ale energetyczny i magnetyzujący desing ekspresu zwielokrotni jeszcze pozytywne doznania, już od pierwszej chwili przygotowywania ulubionego napoju. Ekspres ECAM 23.450B w głębokiej i lśniącej czerni od rana sugeruje nam potrzebę wypicia mocnej czarnej kawy, która doda nam energii na cały dzień.

W ekspresie Ecam 23.450B możemy przygotować nie tylko espresso, ale również wyśmienite kawy z dodatkiem mleka. Urządzenie zostało bowiem wyposażone w nowoczesny automatyczny system spieniania mleka IFD oraz praktyczny dzbanek na mleko.

Wzornictwo De’Longhi łączy w sobie walory estetyczne z funkcjonalnością i prostotą obsługi. Nowy Ecam 23.450B stawia sobie za cel uczynienia naszego życia prostszym i przyjemniejszym. Wbudowany młynek z regulacją stopnia zmielenia ziaren podaje świeżą, pachnącą kawę bezpośrednio do aparatu zaparzającego. Aromat i smak napoju jest dzięki temu absolutnie niepowtarzalny, prawdziwie mocny i inspirujący.


Funkcja MOJA KAWA pozwala nam cieszyć się kawą o stałych parametrach perfekcyjnie dobranych według naszych upodobań. Taka kawa zawsze smakuje wyśmienicie.
Neutralny projekt obudowy ekspresu Ecam 23.450 spodoba się zapewne każdemu, pasować będzie do każdego wnętrza, niezależnie od stylu, idealnie komponując się z otoczeniem.
Wyrafinowany i jednocześnie prosty, naszpikowany technologią, ale niezwykle łatwy w obsłudze, stawia na bezwzględną jakość parzonej kawy.
Czarna elegancka obudowa ekspresu ujmie z pewnością każdego, ale to, co najbardziej zaskakuje to prostota obsługi i mnogość praktycznych rozwiązań kryjących się pod obudową.

Specyfikacja ECAM 23.450.B:
ciśnienie 15 bar
wyświetlacz LCD z MENU w języku polskim
automatyczny system spieniania mleka IFD – Cappuccino i Caffelatte
praktyczny dzbanek na mleko
osobiste ustawienia – programowanie własnych proporcji przyrządzenia kawy nigdy nie było prostsze. Gotowa kawa: mała, średnia lub duża w zależności, jaką ilość wody wybierzesz i jaką moc swojej kawy zaprogramujesz. Możesz także sam regulować temperaturę parzenia.
funkcja STATYSTYKI – możliwość sprawdzenia m.in. liczby zaparzonych kaw, liczby przeprowadzonych procesów odwapniania
możliwość użycia kawy ziarnistej i mielonej
całkowicie sterowalny od frontu
możliwość przygotowania dwóch filiżanek kawy przy jednym parzeniu
nowy, cichy młynek żarnowy, z 13-stopniową regulacją stopnia mielenia
automatyczne dozowanie ilości kawy i wody
parzenie wstępne
regulowana wysokość adaptera do kawy umożliwiająca używanie filiżanek różnej wysokości (od 86 mm do 142 mm)
podświetlanie filiżanek
automatyczne włączanie i wyłączanie ekspresu
automatyczny program oczyszczania i odkamieniania
programator twardości wody
podstawka na filiżanki
filtr do wody
system oszczędzania energii
sygnalizator dźwiękowy
pojemność zbiornika na wodę: 1,8 litra
kompaktowe wymiary (dł. x szer. x wys.): 420x238x338 mm
moc wejściowa 1450 W


Podziel się wiadomością:

Polecamy również