Strona główna » Blog » Czarno-białe stylizacje

Czarno-białe stylizacje

Czerń i biel to niewątpliwie królowe wszystkich barw. Obydwie bezpiecznie łączą się z każdym kolorem. Białe i czarne gładkie ubrania stanowią doskonałą podstawę dla wielu różnorodnych stylizacji zarówno do pracy, jak i na imprezę.

Wszystkie fashionistki doskonale wiedzą, że z pomocą odpowiednich dodatków, z każdej „małej czarnej” czy „małej białej”, da się wyczarować szereg różnych kreacji w rozmaitych stylistykach – począwszy od klasycznej, skończywszy na sportowej.

Mimo swojej uniwersalności i otwartości w zasadzie na wszystkie pozycje ze znanej nam palety barw, czerń i biel najlepiej łączą się ze sobą. Alians czerni i bieli to iście królewskie połączenie. Nietrudno zauważyć, że wyjątkowo często, w porównaniu z innymi zestawieniami kolorystycznymi, pojawia się w propozycjach najgorętszych sezonowych trendów. Należy też do top-trendów bieżącego sezonu.

Poniżej prezentujemy sześć czarno-białych stylizacji zestawionych z najciekawszych propozycji wybranych przez nas marek.

czarno biale stylizacje mody Slajd1 czarno biale stylizacje mody Slajd2 czarno biale stylizacje mody Slajd3 czarno biale stylizacje mody Slajd4 czarno biale stylizacje mody Slajd5 czarno biale stylizacje mody Slajd6

2018-03-14T08:18:00+00:0021 kwietnia 2013|Moda, Styl|

Może zainteresuje Cię również: