Strona główna » Blog » Cyrkowy fitness z Edytą Herbuś

Cyrkowy fitness z Edytą Herbuś

Po ogromnym światowym sukcesie treningu JUKARI Fit to Fly Reebok oraz Cirque du Soleil stworzyły kolejny innowacyjny system ćwiczeń w sferze kobiecego fitnessu. JUKARI Fit to Flex to idealny sposób, by wzmocnić mięśnie i poprawić elastyczność swojego ciała oraz , a przy tym dobrze się bawić! To dynamiczny i efektywny trening wykorzystujący muzykalność oraz wibrację kolorów kojarzonych ze znaną grupą kanadyjskich cyrkowców Cirque du Soleil.

Elastyczną taśmę do ćwiczeń JUKARI Band, która jest nieodłącznym elementem tego treningu, jako pierwsza w Polsce wypróbowała na własnej skórze Edyta Herbuś, która wzięła udział jako gość specjalny w specjalnym pokazie zorganizowanym przez Reebok w klubie Pure Heath & Fitness w Warszawie. Ćwiczenia JUKARI Fit to Flex łączące elementy tańca, akrobacji, sportu i sztuki okazały się dla znanej Polki niezwykłym doświadczeniem. Edyta Herbuś tuż po treningu była zachwycona: „Te ćwiczenia idealnie rozciągają ciało! Sprawiają, że chce się być tak elastycznym, jak ta taśma!”.

Dobór unikalnych, płynnych ruchów pozwala na dłuższy i wydajniejszy trening całego ciała. A to właśnie zapewnia JUKARI Fit to Flex. Sama Edyta Herbuś, która na co dzień prowadzi aktywny tryb życia, podziela tę opinię: „Nie potrzebuję rozbudowanej atletycznej budowy, tylko sprężystego, giętkiego ciała i po tym co odczułam na własnej skórze myślę, że trening Jukari Fit to Flex, może mi to zagwarantować.

Sara Haley, Globalna Specjalistka Fitnessu Reebok w dziedzinie JUKARI Fit To Flex, pracowała wspólnie z Cirque du Soleil przez ostatni rok, w celu stworzenia tego nowego rozwiązania treningowego dodaje: „Podczas gdy wiele kobiet lubi jogę, znaczna ilość kobiet zwierzyła się nam, że szukają czegoś innego. JUKARI Fit To Flex to całkowicie nowe podejście do elastyczności – trening, który jest dynamiczny, radosny i oparty na zabawie, zainspirowany niesamowitym duchem, artyzmem i elastycznością wykonawców Cirque du Soleil”.

Pokaz ćwiczeń z Edytą Herbuś poprzedziła prezentacja treningu JUKARI Fit to Flex wykonana przez profesjonalne instruktorki klubu Pure Health & Fitness Platinum w Złotych Tarasach w Warszawie. Dodatkowo zgromadzeni goście mogli obejrzeć pokaz najnowszej kolekcji Reebok na jesień/zima 2010, którym wzięła udział aktorka i dziennikarka, Anna Wendzikowska. Na wybiegu zaprezentowano kolekcje fitnessowe Cirque Du Soleil i On The Move uzupełnione produktami z linii lifestylowej Reebok Classics. Miłym zaskoczeniem dla zebranych był dodatkowo pokaz ekskluzywnej kolekcji stanowiącej przykład idealnej fuzji sportu z modą – Emporio Armani/ EA7/Reebok, która powstała w wyniku współpracy Giorgio Armaniego z marką Reebok. Bogactwo kolorów, odwaga wzornictwa oraz różnorodność stylów to wyróżnia markę Reebok na jesień/zimę 2011.

[nggallery id=295]

2010-10-25T12:42:10+00:0025 października 2010|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: