Strona główna » Blog » Cyrk Zalewski charytatywnie

Cyrk Zalewski charytatywnie

30 września o godzinie 18.00 w ramach Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej, którego organizatorem jest Cyrk Zalewski, odbędzie się przedstawienie charytatywne.

Gośćmi specjalnymi cyrku będą wtedy wychowankowie domów dziecka, rodzin zastępczych, podopieczni domów starców i domów samotnej matki oraz inwalidzi – łącznie przewidziano około 900 miejsc.

Pokaz charytatywny stał się już tradycją corocznego Festiwalu organizowanego przez rodzinę Zalewskich – w tym roku odbywa się on po raz dwunasty!

Ideą pokazów charytatywnych jest niesienie radości ludziom pokrzywdzonym przez los. – Kochamy sztukę cyrkową i chcemy dzielić się tą miłością ze wszystkimi. Jeśli jest grupa ludzi, którzy ze względów finansowych nie mogą sobie pozwolić na wizytę w cyrku zaprosiliśmy ich aby za darmo mogli podziwiać talenty naszych artystów. To dla nas wielki zaszczyt gościć ich pod naszym namiotem – mówi Stanisław Zalewski, właściciel Cyrku Zalewski.

A jest co podziwiać – w tym roku w ramach Festiwalu wystąpi ponad 30 artystów z ośmiu krajów, w tym z Kenii. Zobaczymy na nim m. in. pokazy akrobatyczne na szarfach i na masztach, akrobatykę gimnastyczną, a ponadto, konie, słonia, papugi i lwy. Przerywnikiem są występy cieszącego się uznaniem na całym świecie komika z Włoch.

2018-03-14T10:26:00+00:0030 września 2011|Kultura|