Strona główna » Blog » Ćwicz i wskakuj w bikini!

Ćwicz i wskakuj w bikini!

Szukasz aktywnego sposobu na spędzanie wakacji w mieście? Myślisz o zajęciach fitness? Wypróbuj JUKARI Fit to Flex™, czyli sygnowany przez markę Reebok trening z elastycznymi taśmami, który sprawi, że Twoje ciało będzie bardziej sprężyste i jędrne!

Kształtowanie sylwetki może być dobrą zabawą – wiedzą o tym kobiety, które zapoznały się już z treningiem JUKARI Fit to Fly™! Uśmiech to nieodłączny element zajęć fitness łączących elementy gimnastyki artystycznej i akrobatyki, dlatego Reebok stworzył kolejny oryginalny trening, który pozwoli kobietom bawić się w czasie ćwiczeń. W ten sposób powstało JUKARI Fit to Flex™!

Dynamiczny i efektywny trening wykorzystuje muzykalność oraz wibrację kolorów kojarzonych ze znaną grupą kanadyjskich cyrkowców Cirque du Soleil. Marka Reebok, czerpiąc inspiracje z dokonań artystów stworzyła także kolekcję ubrań Reebok Cirque du Soleil, która wspaniale wspiera delikatne ruchy wykonywane w czasie ćwiczeń JUKARI.

Edyta Herbuś, odkąd wypróbowała JUKARI Fit to Flex™, aktywnie angażuje się w fitnessowe propozycje marki Reebok jako jej ambasadorka.

2018-03-14T10:59:28+00:0029 czerwca 2011|Uroda|

Może zainteresuje Cię również: