zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Cudowna metamorfoza Sablewskiej

Cudowna metamorfoza Sablewskiej

Zapomnij o niezdrowym botoksie, o niebezpiecznych operacjach plastycznych! Pierwsza menadżerka IV RP odkryła cudowny środek, dzięki któremu jesteś w stanie całkowicie odmienić swój wygląd!

Nie wierzycie? Popatrzcie na te dwa zdjęcia. Trochę się różnią? Ale to wciąż jedna i ta sama Maja Sablewska. Jakim cudem uzyskała taki wygląd? Tajemnicę zdradziła w rozmowie z radiem RMF FM.

„(…) znajoma poleciła mi klinikę, która posługując się badaniami genotypu, czyli coś więcej jeszcze niż DNA ustala produkty, które absolutnie muszę omijać przy spożywaniu posiłków, i takie których omijać nie wolno. Po badaniach, okazało się, ze pożywienie, które spożywam powoduje migreny, złe samopoczucie, kilogramy itd. Ktoś może w to nie uwierzyć, ale zmiana żywienia spowodowała zmianę rysów mojej twarzy.
Oprócz tego, ze ustały moje bóle głowy i przestałam chorować. Poza tym uprawiam jogę, trochę medytuję. Jestem zwolennikiem pozytywnej energii”

Oto cudowny środek urodowy: zbadajcie sobie genotyp, dobierzcie dietę odpowiednią do DNA, a przede wszystkim medytujcie! Długo medytujcie, o czym też Sablewska opowiada??

aka

2018-03-14T11:45:01+01:001 marca 2011|Uroda|

Może zainteresuje Cię również: