Crocs Platform

Crocs Platform – wejdź na wyższy poziom… mody

Na pewno pamiętacie słynną kolaborację Balenciaga x Crocs – tego nie da się zapomnieć. W tym sezonie Crocs również stawia na wyższy poziom wygody proponując model Crocs Platform.

Marka pragnie tym samym uczynić styl ubioru kobiet bardziej uniwersalnym, nie ingerując przy tym w poczucie komfortu. Zaczyna od wysokości podeszwy, akurat na tyle, aby poczuć lekkie uniesienie bez zmniejszenia wygody.

Model Crocband Platform Clog to nic innego jak popularne chodaki Crocband w nowym wydaniu. Cechą charakterystyczną tego modelu jest platforma o wysokości 3,8 cm. Dzięki unikatowemu uniesieniu chodak nie traci nic ze swojej wygody, lecz delikatnie unosi sylwetkę bez użycia obcasów.

Crocband Platform Clog stworzone są z pianki Croslite, która daje stopom poczucie miękkości przez cały dzień. To właśnie tej unikatowej piance zawdzięczamy lekkość butów Crocs.

Nowe modele Crocs to przede wszystkim uniwersalność – możemy założyć je na plażę, basen, chodzić w nich po domu, zabrać je w podróż. Wszystko zależy od odpowiedniej stylizacji.

Jedno jest jednak pewne, to buty idealne na tych, którzy stawiają wszystko na wygodę.

Dzięki obrotowym paskom na pięcie i większemu zagłębieniu pod piętą uzyskano lepsze dopasowanie do kształtu stopy oraz stabilność.

https://www.crocs.pl/

Crocs Platform

 

Podziel się wiadomością:

Polecamy również