zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Coty Inc. i Katy Perry tworzą nowe kosmetyki!

Coty Inc. i Katy Perry tworzą nowe kosmetyki!

Światowy lider branży kosmetycznej oraz wielokrotna zdobywczyni platynowej płyty Katy Perry wspólnie stworzą nową, innowacyjną linię perfum.

Coty In.c, jeden z  liderów branży kosmetycznej, ogłosił dzisiaj podpisanie umowy z Katy Perry, wszechstronną piosenkarką i artystką, na zaprojektowanie i promocję własnej, sygnowanej linii perfum. Jako część tego projektu, Coty podejmie się dystrybucji obecnej, udanej oferty perfum artystki, składającej się z zapachów „Purr” i „Meow!„.

Perry dołącza do imponującej listy marek, w skład której wchodzą Calvin Klein, Chloe, Marc Jacobs, Playboy i wiele innych.

Katy Perry, ośmiokrotnie nominowana do nagrody Grammy, jest jedną z najlepiej sprzedających się artystek tej ery. Jej słynny album „Teenage Dream”, który do tej pory sprzedał się w ponad 5 milionach kopii, z którego pobrano 50 milionów singli, widnieje wciąż od pojawienia się na półkach sklepowych przed dwoma laty na liście 40 najlepiej sprzedających się albumów. Perry jest gwiazdą światowego formatu i koncertuje na całym świecie, regularnie zapełniając sale koncertowe. W 2011 r. wystąpiła na żywo 124 razy podczas swojej trasy koncertowej California Dreams. Trasa ta została przedstawiona w filmie 3D „Katy Perry: Part of Me”, który okazał się hitem tego lata i już stał się czwartym największym dokumentem muzycznym w historii.

„Jesteśmy zachwyceni, wiedząc, że taka kreatywna i utalentowana artystka, jak Katy Perry, dołącza do Coty – powiedział Renato Semerari, prezes Coty Beauty. – Niepowtarzalne podejście do muzyki i życia posłuży jej za inspirację w tworzeniu nowych, innowacyjnych zapachów, a nam pozwoli odkrywać nowe obszary w opracowywaniu perfum”.

„Jestem zaszczycona, mogąc pracować z Coty, które wyprodukowało niektóre z moich ulubionych perfum – powiedziała Perry. – Jestem podekscytowana, mając szansę podzielić się przyszłymi produktami z mojego świata perfum, jak również cieszę się z większego dostępu do ‚Purr’ i ‚Meow!’ na całym świecie!”.

2018-03-14T08:46:49+01:0029 listopada 2012|Gwiazdy, Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: