Strona główna » Blog » Córka prezydenta donasza ubrania po koleżance!

Córka prezydenta donasza ubrania po koleżance!

Styliści śmieją się, że Maria Wiktoria Wałęsa nie nadąża za modą i niczego nie potrafi się nauczyć od swojej przyjaciółki, Edyty Herbuś.

Nikt jednak nie przypuszczał, że celebrytka… donasza po Edycie niemodne już rzeczy!

– Maria Wiktoria ma ładne, choć trochę surowe, czy wręcz męskie rysy twarzy i niezłą figurę. Nie jest co prawda filigranową kobietką, ale jej posągowa sylwetka to prawdziwy atut!– ocenia córkę byłego prezydenta jeden ze stylistów.

Jednak co z tego, że jest ładna, skoro od lat ubiera się tak samo: wieczorowy top dobiera do ciemnych dżinsów, a do tego zakłada buty na obcasie i torebkę. No właśnie: torebka. Czarna kopertówka od jakiegoś czasu stała się ulubionym elementem stroju Marii Wiktorii. Bywalczyni salonów wydaje się pewnie, że taki dodatek pasuje do każdego zestawienia stroju. Nic bardziej mylnego! Fason, z którym córka byłego prezydenta nie rozstaje się był modny… trzy lata temu! Wtedy czarnego „jamnika” sprawiła sobie Edyta Herbuś.

Dziś, gdy styl Edyty zmienił się na lepsze, początkująca aktorka postanowiła rozstać się z niektórymi przedmiotami ze swojej szafy. Jednak nie wszystko poszło na śmieci: część rzeczy Edyta podarowała swojej przyjaciółce, Marii W. Wałęsie.

Wysłużona torebka służy więc teraz nowej właścicielce- Trudno to uznać za hojny i elegancki prezent– krzywi się koleżanka Marii Wiktorii przepytana przez reporterów magazynu „Takie jest życie”.

Hojny prezent, czy nie, córka prezydenta mogła by sama pomyśleć nad swoim wizerunkiem, jeśli już nawet nie ma ochoty zasięgnąć porady u stylisty. Jeśli chodzi o koszty, to polecamy swoje usługi. Dla Marii Wiktorii zrobimy to gratis i z przyjemnością.

Maria Wiktoria Wałęsa, foto:MWmedia

Maria Wiktoria Wałęsa, foto:MWmedia

Maria Wiktoria Wałęsa, foto:MWmedia

Maria Wiktoria Wałęsa, foto:MWmedia

2018-03-14T10:55:54+00:006 lipca 2011|Styl|

Może zainteresuje Cię również: