Colin Firth z Garym Oldmanem

„Bądź przygotowany na to, że się zatracisz – w każdym znaczeniu tego słowa – w labiryncie podwójnych agentów, zdrady i piekielnie dobrego aktorstwa najlepszej brytyjskiej obsady tego roku” – pisze „Total Film” o filmie „Szpieg”, który do polskich kin wejdzie już 25 listopada.

„Szpieg”, który szturmem zajął pierwsze miejsce brytyjskiego box office’u, to przede wszystkim rewelacyjne kreacje popularnych aktorów – zdobywcy Złotego Globu, Colina Firtha („Jak zostać królem”, „Mamma Mia”,„Zakochany Szekspir”), Gary’ego Oldmana („Harry Potter i insygnia śmierci: Część II”, „Mroczny rycerz”), Toma Hardy’ego („Incepcja”, „RocknRolla”), czy Johna Hurta („Hellboy 2: Złota Armia”, „Indiana Jones i królestwo kryształowej czaszki”).

„Szpieg” to „doskonały” („Spectator”), „olśniewający” („Wall Street Journal”), “dwugodzinny orgazm” (Filmweb). To znakomita ekranizacja bestsellerowego thrillera szpiegowskiego Johna le Carré w oscarowej obsadzie. Po raz pierwszy brytyjski wywiad zdradza tak wiele tajemnic z pracy swoich najlepszych agentów. Przygody Jamesa Bonda przy tym filmie, to opowieści dla grzecznych dziewczynek. George Smiley – agent mający dostęp do najpilniej strzeżonych tajemnic wywiadu, tocząc walkę z czasem, rozpocznie śledztwo, które ujawni największy skandal w historii MI6.

Poznaj szpiegowski alfabet i dekalog, który może ocalić życie!
„Szpieg” – od 25 listopada w kinach!

Podziel się wiadomością:

Polecamy również