zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Cocktail z gwiazdami

Cocktail z gwiazdami

Cocktail’me kocha gwiazdy światowego designu, a gwiazdy popkultury kochają cocktailową biżuterię. I nic w tym dziwnego.

Rodzime gwiazdy chcą wyglądać zjawiskowo, a nic tak nie pomaga w kreowaniu fantastycznych stylizacji, jak modowa biżuteria. Cocktail’me ma wiele ambasadorek wśród bohaterek masowej wyobraźni. Piosenkarka, choć może należy nazwać ją skandalistką, artystką, idolką lub po prostu gwiazdą przez duże G, jaką jest Doda, ukochała sobie cocktailową biżuterię. Znana ze swoich odważnych stylizacji i bezkompromisowego zachowania, wokalistka często sięga po drapieżną, animalistyczną biżuterię od Bex Rox. Z kolei dzięki ostrym pierścieniom i kolczastym bransoletom od Eddie’go Borgo, jeszcze mocniej akcentuje wizerunek królowej sceny.

Ale nie tylko Doda widzi w biżuterii Cocktail’me źródło inspiracji. Edyta Górniak, niekwestionowana diva polskiej muzyki pop, także zdobi swoje stylizacje biżuterią fashion. I fantastycznie, bo piękniej jej w zadziornych naszyjnikach Fallon/Fenton a czarne bransolety od Bex Rox, które miała na sobie na rozdaniu nagród TOP TEN Plejady, dodały jej klasycznej urodzie ultranowoczesnego charakteru.

Polskie aktorki też znają się na modzie. Małgorzata Socha czy Małgorzata Kożuchowska są postrzegane jako trendsetterki. Obie delikatne, filigranowe blondynki świetnie wyglądają w animalistycznych bransoletach od Creart2 czy kolczastych pierścieniach Bex Rox. Należy pogratulować im odwagi za ich nietuzinkowe stylizacje z wykorzystaniem tak ekstrawaganckiej biżuterii.

Na tym oczywiście nie koniec cocktailowej plejady gwiazd. Ostatnio coraz częściej widać przepiękną Nataszę Urbańską, która w rewelacyjny sposób łączy w swoich stylizacjach delikatne bawełny i jedwabie z ciężką, dużą modową biżuterią. Nie da się ukryć, że prowadzące wielu stacji telewizyjnych wybierają biżuterie od projektantów. Patrycja Kazadi, Beata Sadowska, Maja Sablewska a nawet Michał Piróg czy młody artysta sceniczny Michał Szpak stawiają właśnie na mocny, modowy look.

A jeśli na kimś wymienione powyżej gwiazdy nie robią większego wrażenia jest i …Monika Olejnik. Znana z ostrego języka i zamiłowania do przepięknych i niebotycznie wysokich szpilek dziennikarka także nosi biżuterię modową.

[nggallery id=2155]

 

2011-11-28T10:46:08+01:0028 listopada 2011|Biżuteria, Gwiazdy, Styl|

Może zainteresuje Cię również: