Co wpłynęło na zmianę rysów twarzy Mai Sablewskiej?

Strona główna » Blog » Co wpłynęło na zmianę rysów twarzy Mai Sablewskiej?

Co wpłynęło na zmianę rysów twarzy Mai Sablewskiej?

Cztery lata temu Maja Sablewska całkowicie zmieniła swój sposób odżywiana i styl życia – dziś cieszy się doskonałym zdrowiem i świetnym wyglądem, a przede wszystkim żyje w zgodzie z własnym ciałem. Owocem tej zmiany jest druga książka jej autorstwa zatytułowana „Sposoby na zdrowy styl życia według Mai Sablewskiej. Zamień białe na zielone”, która ukazała się 26 czerwca nakładem Wydawnictwa G+J Książki.

MSablewska_Sposoby na zdrowy sty l zycia_OKLADKANowy poradnik Mai Sablewskiej to nie tylko zbiór praktycznych zasad dotyczących odpowiedniego odżywiania i dbania o swoje ciało. To także historia drogi, jaką przeszła autorka, by wyglądać zdrowo i atrakcyjnie. W książceMaja Sablewska wspomina swoje dawne, szkodliwe nawyki żywieniowe, nieobce większości młodych ludzi prowadzących intensywny tryb życia. Obala mity dotyczące nieskutecznych „cudownych diet” i zdradza, które z miliona popularnych reguł dotyczących odżywiania warto stosować.

Wszystkie zawarte w poradniku zasady Maja Sablewska sprawdziła na sobie. Wyjaśnia je czytelnikom w myśl najważniejszej zasady, która brzmi: „zamień białe na zielone”. Autorka opisuje swój tryb życia, zdradza jak wygląda jej dzień i poleca dziesięć konkretnych przepisów na zdrowe śniadanie, obiad i kolację. Radzi również, w jaki sposób wytrwać w raz podjętych postanowieniach i uniknąć powrotu do złych nawyków.

W swojej książce Maja Sablewska udowadnia, że właściwa dieta związana powinna być z filozofią życiową, której warunkiem jest czerpanie prosto z natury i słuchanie własnego organizmu. Takie podejście pomoże ograniczyć problemy zdrowotne i utrzymać zgrabną figurę, a także pozytywną energię i doskonałe samopoczucie.

[AdsWithin]

O autorce:

Maja Sablewska – menedżerka muzyczna, doradca wizerunkowy, a także osobowość telewizyjna. Zajmowała się karierą największych gwiazd polskiego show biznesu. Była jurorką w pierwszej edycji show stacji TVN X Factor. Jako doradca wizerunkowy współpracowała ze światową marką kosmetyczną. W 2012 r. rozpoczęła przygodę z modą, podejmując współpracę ze znaną w Europie polską marką MOHITO.

Książka „Sposoby na zdrowy styl życia według Mai Sablewsiej. Zamień białe na zielone” to już drugi tytuł w dorobku Mai Sablewskiej. W listopadzie 2012 r. nakładem Wydawnictwa G+J Książki ukazał się jej pierwszy poradnik „10 sposobów na modę według Mai Sablewskiej”.

Dane wydawnicze:

Autor:Maja Sablewska, tytuł: „Sposoby na zdrowy styl życia według Mai Sablewsiej. Zamień białe na zielone”, Wydawnictwo G+J Książki, ISBN 978-83-7778-202-6, cena detaliczna 29,90 zł, format 140 x 215 mm, liczba stron: ok. 160, kategoria: poradnik, oprawa twarda, data premiery: 26 czerwca 2013 r.

2018-03-14T08:00:15+00:0030 sierpnia 2013|Uroda|