świecie biżuteryjnych

Co słychać w świecie biżuteryjnych niezwykłości?

Świat osiągnięć jubilerskich ostatnimi czasy zmienia się niczym w kalejdoskopie. Ciągle pojawiają się w nim nowe rozwiązania, ciekawe opcje, innowacyjne pomysły na to, by dać kobietom elementy uzupełniające ich outfity utrzymane w najlepszym stylu. Widać wyraźnie, że projektanci biżuterii bardzo hojnie czerpią inspiracje ze wszystkich dziedzin życia, fundując przedstawicielkom płci pięknej całe mnóstwo intrygujących wzorów do wyboru.

Jak dobrać biżuterię do całości stylizacji?

To pytanie często zadają sobie kobiety planujące wielkie wyjścia. Faktem jest, że kiepski dobór elementów ozdobnych potrafi zepsuć nawet najlepszą stylizację, natomiast jeśli wybierze się te właściwe, można ze zwyczajnej sukienki stworzyć kreację niczym od wiodącego projektanta. Wszystko zależy tutaj od wyczucia stylu, którego na szczęście można się nauczyć.

Gdy sukienka jest skromna i minimalistyczna, można wybrać sporych rozmiarów element biżuterii albo postawić na coś, co dzięki cyrkoniom czy diamentom będzie się skrzyło w promieniach słońca, otaczając właścicielkę niezwykłym wprost blaskiem. Pełną przepychu kreację warto nieco „uspokoić” poprzez zestawienie jej ze skromną biżuterią. Na szczęście hurtownia biżuterii Jagar jest w stanie zaoferować cały szereg interesujących rozwiązań.

By poczuć się niczym celebrytka!

Biżuteryjne elementy, na które modę zapoczątkowały celebrytki, są dziś jednymi  z najpopularniejszych w sprzedaży. Nie dziwi nas to, kobiety wybierają je po to, by móc poczuć się niczym gwiazda filmu światowej sławy, znakomita piosenkarka czy też zgarniająca miliony prezenterka telewizyjna. Wszystko wskazuje na to, że ów trend będzie utrzymywał się nadal, a moda na wisiorki-celebrytki czy kolczyki-celebrytki potrwa jeszcze wiele sezonów.

Klasyka jest w cenie!

Widać też niezwykle wyraźnie powrót do klasyki, gdy chodzi o świat biżuterii. Moda zatoczyła koło, powróciły zatem sporych rozmiarów kolczyki w kształcie kół czy też delikatne bransoletki, które subtelnie lśnią na przegubach kobiecych dłoni. Jest stylowo, jest pięknie!

Podziel się wiadomością:

Polecamy również