jesienne wieczory

Co robić w jesienne wieczory

Jesienna chandra jest już mocno widoczna na twarzach ludzi pędzących co rano do pracy. Chłód, deszcz i coraz wcześniejsze wieczory nie zachęcają do aktywnego spędzania czasu, wręcz przeciwnie – masz ochotę tylko spać lub leżeć na kanapie i oglądać telewizję. Jak nie zmarnować jednej z najbardziej inspirujących pór roku?

Kinomaniactwo

Nastrój starych kin sprzyja dobremu samopoczuciu, szczególnie jeśli jesteśmy sentymentalni i romantyczni. Jesień to czas najlepszych premier, więc otwórz w swoim laptopie arkusz kalkulacyjny lub weź kartkę papieru i długopis, spisując listę filmów, które chcesz obejrzeć oraz odznaczając te, które zostały obejrzane.

Okazje

OH-Kino we Wrocławiu proponuje wiele udogodnień dla maniaków filmowych. Od poniedziałku do czwartku możesz kupić bilet już za kilkanaście złotych, a dodatkowo w poniedziałek masz zniżkę na bilet dla drugiej osoby, a rodzice dzieciaków mają bilety w cenie dla najmłodszych. Kino jest najlepszą ze sztuk!

Zakupy i wymiana garderoby

Cóż, może jest to typowo konsumpcyjne posunięcie, jednak kobiety uwielbiają zakupu i nieraz traktują je jako terapię dla swojego złego nastroju. Wyprawa na arkady wrocławskie  i buszowanie pomiędzy wieszakami z mamą, najlepszą przyjaciółką i chłopakiem. Poprzez wymianę garderoby, zmianę fryzury, zastosowanie nowej pielęgnacji poczujesz się dopieszczona i zadbana, a co poprawi ci nastrój na co dzień.

Sport

Sport? Skoro jest tak zimno? Cóż, na hali sportowej, gdzie możesz grać w siatkę, na siłowni, na zajęciach tańca i zumby z pewnością się rozgrzejesz! Dla bardziej zahartowanych polecamy pływanie na basenie lub jogging. Staniesz się mniej ospały i zmęczony, a dodatkowa porcja endorfin wytworzona podczas ruchu pozytywnie przełoży się na jakość twojego życia.

Czytanie książek

Zapisz się lepiej do biblioteki! Podobnie jak w przypadku filmów, podjęcie wyzwania ilości przeczytanych książek może wciągać. Żeby było ciekawiej, możesz śmiało recenzować swoje lektury na blogu lub forum i dzielić się opiniami z innymi molami książkowymi!

Zrób sobie kurs internetowy lub językowy

Człowiek uczy się całe życie… Czemu by więc nie nauczyć się jakiejś nowej, pożytecznej rzeczy? Możliwości masz wiele, poczynając od kursów na You Tube, po płatne kursy internetowe lub kursy językowe. My proponujemy kurs włoskiego, angielskiego i hiszpańskiego. Wszystko zależy

Źródła:

  1. http://www.domowyogrod.com/jak-spedzic-niedziele-z-rodzina z 15-10-18r.
  2. http://www.infomagazine.pl/gdzie-pojechac-na-dolnym-slasku z 12-10-18r.
Podziel się wiadomością:

Polecamy również