Strona główna » Blog » Co przyniesie nowy sezon ślubny?

Co przyniesie nowy sezon ślubny?

Początek nowego roku to najlepszy czas na planowanie ważnych uroczystości. Właśnie dlatego 12-13 stycznia 2013 r. odbędą się największe Targi Ślubne Łódź w Nowej Hali EXPO (Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze MTŁ).

Tradycyjnie już Targi Ślubne Łódź 2013 trwać będą dwa dni. Podczas 9. edycji Targów Ślubnych Łódź 2013 w Nowej Hali EXPO zainaugurowany zostanie nowy sezon ślubny. Dla narzeczonych i ich rodzin wystawcy z całego regionu przygotowali atrakcyjne oferty. Będzie można poznać najnowsze trendy w modzie ślubnej, wizażu i stylizacji oraz biżuterii. Dowiedzieć się, co proponują restauratorzy, właściciele lokali weselnych, a także spróbować przepysznych tortów ślubnych. W trakcie dwóch dni zwiedzający mogą posłuchać muzyki odpowiedniej na tę wyjątkową uroczystość, obejrzeć propozycje fotografów, kwiaciarni i dekoratorów, wybrać zaproszenia, a nawet zasiąść za kierownicą wymarzonego pojazdu, prezentowanego w ramach Autosalonu Ślubnego.

Dlaczego warto przyjść na Targi Ślubne Łódź 2013?
Targi Ślubne Łódź posiadają renomę targów ślubnych o najdłuższej tradycji w województwie łódzkim. Odbywają się pod honorowym patronatem Prezydenta Łodzi i co roku cieszą się dużą popularnością. Są to najchętniej odwiedzane i najbardziej lubiane targi ślubne w Łodzi – potwierdza to liczba zwiedzających, która przez ostatnie lata wynosiła średnio 6 000 osób.

Na narzeczonych i ich rodziny czeka wiele atrakcji. Na styczniowych targach będzie można kupować i zamawiać z korzystnymi rabatami – nawet do -30%. Każdy, kto nabędzie dwudniowy bilet wstępu, może wziąć udział w konkursach targowych, a nawet sam wybrać nagrodę spośród przedstawionych propozycji. Fundatorami nagród są wystawcy. Dodatkowo każdy zwiedzający otrzyma bezpłatny Katalog Targowy oraz najnowszy, jubileuszowy 10. numer Rocznika Ślubnego „Ślub w Łodzi”.

Organizatorem Targów Ślubnych Łódź oraz realizatorem projektu „Ślub w Łodzi” jest LUPO MEDIA Sp. z o.o., zarządzana przez Maję i Sławomira Wilków, którzy od ponad 10 lat wspierają i integrują lokalną branżę ślubną.

[nggallery id=3896]

2012-12-01T09:57:48+00:001 grudnia 2012|Biznes, Styl, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: