Co kryje się w damskiej torebce?

Strona główna » Blog » Co kryje się w damskiej torebce?

Co kryje się w damskiej torebce?

Poniedziałek, wczesny poranek. Po relaksującym weekendzie potrzeba naprawdę sporej dawki motywacji, aby zabrać się do pracy. Przed wyjściem z domu w pośpiechu wrzucasz do torebki wszystkie niezbędne rzeczy: portfel, telefon, klucze, notes, długopis, kosmetyczka, chusteczki, gumy do żucia… Lista ciągnie się bez końca. Torebkę zarzucasz na ramię, przez drugie przewieszasz wielką torbę na laptopa. Wychodzisz. Obładowana, sfrustrowana, a do tego właśnie w głębi Twojej torebki zaczął dzwonić telefon. Gdzie on jest? Pewnie gdzieś pomiędzy kalendarzem a chusteczkami. W poszukiwaniu dzwoniącego telefonu niemal wyrzucasz całą zawartość Twojej skarbnicy na podłogę. Przydałby się krótki przewodnik po tej torebce…

Znasz to? Chyba każda kobieta zna ten scenariusz. Damska torebka obrosła już wieloma legendami i kryje wiele dobrze strzeżonych tajemnic. Jedną z nich jest, niewątpliwie, nieustanny bałagan. Piotr Bałtroczyk kiedyś trafnie stwierdził „Damska torebka nie jest po to, aby coś w niej znaleźć, ale po to aby wszystko w niej było.” Najwyższy czas coś z tym zrobić! Myślisz, że pewnie przydałby się krótki kurs, coś w stylu „ Jak utrzymać porządek w torebce.” Uspokajamy, żadne kursy nie będą potrzebne. Wystarczy zaopatrzyć się w funkcjonalną torebkę. Tak, wiemy. To nie brzmi zachęcająco, bo torebka powinna być przede wszystkim „ładna”. To przecież swojego rodzaju wizytówka kobiety. Czy istnieje więc torebka, który łączy ze sobą zarazem styl, elegancję i funkcjonalność? Tak!

Torby Sushi to stylowe torby, które z założenia mają zastąpić standardowe torby na laptopa. W swojej modnej formie, kryją wiele funkcjonalnych przegród, kieszeni i skrytek. Główna przegroda na laptopa, dwie kieszonki na telefony, skrytki na długopisy i cała masa pobocznych kieszonek na dokumenty czy wizytówki sprawią, że już nic nie zaginie w czeluściach Twojej torby. Oprócz małych kieszonek znajdziesz także przestrzeń na kable do laptopa i dodatkowe akcesoria.

Ale Sushi, to nie tylko funkcjonalność. To przede wszystkim styl i elegancja. Skórzane klasyczne torby, obok bardziej sportowych modeli tworzą naprawdę bogatą ofertę, spośród której każda, nawet najbardziej wybredna kobieta znajdzie coś dla siebie. Gama kolorystyczna, od klasycznych czerni, czerwieni i bieli, poprzez brązy, beże, zieleń, po odważny róż, aż do modeli w najmodniejsze motywy – kratka, moro, cętki, które zadowolą każdą fankę najnowszych trendów. Sushi to klasyka, daleka od banału – faktury pikowane, wysadzane nitami, imitujące skórę krokodyla. Niektóre modele toreb posiadają także swoje odpowiedniki w formie portfela , dla osób lubiących idealne dopasowanie.

Zapomnij więc o nieustannym bałaganie w torbie – zastąp go zorganizowanym porządkiem w stylowej formie Sushi!

Torby dostępne na stronie www.mobilefashion.pl

Więcej na FB MobileFashion https://www.facebook.com/pages/MobileFashionpl/170638476303030?fref=ts

Zdjęcia: www.mobilefashion.pl

 

2013-08-27T07:27:32+00:0026 sierpnia 2013|Modny drobiazg|