Strona główna » Blog » Co businesswoman kryje pod ubraniem?

Co businesswoman kryje pod ubraniem?

Na co dzień eleganckie, zadbane, pachnące najlepszymi perfumami. Za wszelką cenę starają się nie eksponować swoich walorów fizycznych, a formalne stroje – koszule i marynarki, ułatwiają zadanie. Przy okazji większych uroczystości wkładają eleganckie kostiumy lub dobrze skrojone garnitury. Mowa o kobietach biznesu, których atrybuty, poza szpilkami i ładnie upiętym kokiem, nie podkreślają kobiecości.

Jednak wszystkie przedstawicielki płci pięknej, niezależnie od zajmowanego stanowiska, uwielbiają wyglądać ładnie „pod spodem”. Businesswoman szczególnie! Dzięki pięknie skrojonym biustonoszom i gorsetom, w swych dziennych uniformach nie prezentują się bezkształtnie. Co kobiety sukcesu kryją pod ubraniem?

PANI Z KANCELARII
Zwolenniczki klasycznych czarnych żakietów i ołówkowych spódnic, na pewno wybierają bieliznę elegancką i dopasowaną kolorystycznie do całości.

AWANGARDOWA PANI PREZES
Miłośniczki mniej stonowanych kompletów, które od czasu do czasu pokazują się w najmodniejszej śliwkowej lub kobaltowej marynarce, z pewnością pozwalają sobie na odrobinę szaleństwa. Ostatecznie, nikogo nie zdziwi kolorowe ramiączko biustonosza lub ozdobna kokardka, wystająca spod eleganckiej sukienki!

PRZYSZŁA PANI DYREKTOR
A co z kobietami, które wielkie kariery i odpowiednio brzmiące nazwy stanowisk mają jeszcze przed sobą? Z propozycją przychodzi marka Axami. Awangardowy krój biustonosza, uzupełniony o fantazyjny krawacik między miseczkami, motyw powtarzający się również na niebanalnie skrojonych figach, pozwoli wczuć się w rolę prawdziwej businesswoman już teraz! Warto spróbować na własnej skórze i przekonać się, jaki potencjał drzemie w środku!

[nggallery id=2187]

Wszystkie zaprezentowane modele pochodzą z kolekcji Cour d’Amour marki Axami.

2011-12-03T06:45:33+00:003 grudnia 2011|., Moda|

Może zainteresuje Cię również: