Strona główna » Blog » Closer By Halle Berry – wideo

Closer By Halle Berry – wideo

Halle Berry jest niestrudzona! Modelka, aktorka, projektantka mody (czytaj o kolekcji butów od Halle Berry), teraz wypuszcza na rynek zapach sygnowany swoim nazwiskiem!

Coty Beauty ogłasza we wrześniu 2012 r. światową premierę nowych perfum Closer od Halle Berry. „Zależało mi na stworzeniu wyjątkowego zapachu dla kobiet, który przypadłby do gustu również mężczyznom – mówi aktorka. – Woń jest ściśle związana z pożądaniem i przyciąganiem, bardzo więc podoba mi się idea zbliżenia między kobietą a mężczyzną stymulowanego atrakcyjnym aromatem. Perfumy Closer przeniosą partnerów na nowy poziom intymności, a wszystko to dzięki sile zapachu„.

Closer to wyjątkowe połączenie kobiecych i męskich nut zapachowych, tworzące intrygującą woń, która równie mocno kusi zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Uznany kreator perfum, Jacques Cavallier, idealnie połączył ze sobą przeciwstawne aspekty zapachowe, spowijając tradycyjnie męską nutę akord fougere, zmysłową, damską mieszanką fiołków i mimozy, ulubionych kwiatów Halle Berry. Bogate, ciepłe i leśne wnętrze otoczone jest delikatnymi tonami, współbrzmiąc z radosnym, świeżym, ozonowym akcentem. Jak mówi Halle Berry, dało to efekt w postaci „nowoczesnego, seksownego, wszechstronnego i ponadczasowego zapachu. Kobieta powinna się w niego ‚ubierać’, gdy tylko zapragnie poczuć się seksownie”.

Podobnie jak same perfumy, również ich opakowanie przemawia do obu płci. Jego opływowy i nowoczesny kształt to istny klasyk. Zarówno flakonik, jak i pudełko ozdobione są misternymi liniami stanowiącymi zarys męskiej i kobiecej sylwetki. Owa prowokacyjna krzywizna zdobi również elegancki flakonik w kształcie graniastosłupa, tworząc kuszącą grę przeciwieństw.

W kampanii reklamowej ze zdjęciami Alexeia Haya i w reżyserii Francisa Lawrence’a, Halle Berry, podobnie jak jej perfumy, bawi się rolami płci. Halle prezentuje się w męskiej koszuli typu Oxford, podkreślonej swoimi inicjałami i krawatem, stojąc pewnie w objęciach nagich, umięśnionych męskich ramion. To jej zapach przyciąga ich razem, tworząc niezaprzeczalne wzajemne pożądanie. Owa odważna i seksowna kampania podkreśla naturalną chemię pomiędzy mężczyzną i kobietą, wyzwoloną i spotęgowaną siłą zapachu.

Zapach Closer od Halle Berry dostępny będzie w sprzedaży na całym świecie od września 2012 roku.

2018-03-14T09:13:34+00:007 września 2012|Gwiazdy, Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: