zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Clarks otwiera salon firmowy

Clarks otwiera salon firmowy

W połowie sierpnia 2011 do nowootwartego salonu w Galerii Auchan Produkcyjna zaprosi mieszkańców Białegostoku brytyjska marka obuwnicza Clarks. Zaprojektowany wg nowego konceptu C7 salon zachęci ciepłymi kolorami i naturalnymi materiałami wyposażenia wnętrz do poznania tętniącej trendami kolekcji.

Clarks od niemal 200 lat podbija serca Klientów na całym świecie. Swój sukces zawdzięcza doborowi materiałów najwyższej jakości w świetnym stylu zgodnym z najnowszymi trendami mody. Białostocki salon Clarks zarówno Paniom jak i Panom zaoferuje eleganckie czółenka, zaawansowane technologicznie modele z kolekcji sportowej, najlepszej jakości kozaki i sztyblety w ciepłych odcieniach beży, brązów i szarości w ciekawych połączeniach materiałów. Styl wyłamujący się z utartych do tej pory schematów sprowadza kolekcję jesień-zima do innego wymiaru, który zabierze nas w podróż do przeszłości i stanie się przepustką do świata pełnego stylu.

Pierwszych 30-tu Klientów, którzy w dniu otwarcia dokonają w salonie Clarks zakupu o wartości min. 200 zł, otrzyma prezent w postaci stylowego parasola!

[nggallery id=1607]

Sprawdź w Galerii Auchan Produkcyjna już od 17 sierpnia!

2011-08-09T10:49:45+01:009 sierpnia 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: