Strona główna » Blog » Cichopek w testamencie rozpustnika

Cichopek w testamencie rozpustnika

Debiut sceniczny Katarzyny Cichopek i zarazem 35-lecie pracy artystycznej Emiliana Kamińskiego! Teatr Kamienica zaprasza na wyśmienity spektakl, opowiedziany pięknym słowem i wytańczony żywiołowym flamenco.

Testament cnotliwego rozpustnika” to sztuka napisana w oparciu o życie i przygody hiszpańskiego uwodziciela, uwielbianego przez kobiety i znienawidzonego przez mężczyzn. To opowiedziana w rytmie flamenco historia legendarnego łamacza niewieścich serc – Don Juana, który u kresu życia postanawia rozliczyć się ze swoją przeszłością.
Premiera Testamentu cnotliwego rozpustnika odbyła się 14 lutego 2010 roku. I do dnia dzisiejszego cieszy się uznaniem wśród publiczności. W nadchodzącym spektaklu, 23 października zadebiutuje Katarzyna Cichopek, znana szerszej publiczność z serialu „M jak miłość”, a swoje 35-lecie pracy artystycznej będzie świętował Emilian Kamiński, wcielający się w postać tytułowego rozpustnika.
Na scenie towarzyszyć im będą: Anna Iberszer, Przemysław Cypryański, Jarosław Witaszczyk oraz Weronika Dębicka i Małgorzata Nowak.
Inscenizacja utrzymana jest w konwencji kostiumowej komedii romantycznej. Nie zabraknie w niej pełnych humoru dialogów i komicznych sytuacji. Z drugiej strony stanowić będzie pretekst do rozważań na temat miłości i jej wartości w życiu każdego człowieka. Testament cnotliwego rozpustnika to sztuka o miłości prawdziwej i namiętności, pełna ekspresji, o iście hiszpańskim temperamencie.

Katarzyna Cichopek, foto:MWmedia

Katarzyna Cichopek, foto:MWmedia

Katarzyna Cichopek, foto:MWmedia

2018-03-14T12:20:19+00:0017 października 2010|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: