ubrania z własnym nadrukiem

Chcesz stworzyć ubrania z własnym nadrukiem? Skorzystaj z kreatora!

Obecnie noszenie ubrań z nadrukiem to standard. Każdy slogan czy zdjęcie na koszulce mówi coś o jej właścicielu. Niektóre osoby wybierają produkty z niewielkimi napisami, a inne decydują się na krzykliwe, widoczne z daleka hasła. Wybór zależy oczywiście od preferencji i zainteresowań właściciela odzieży. Warto wspomnieć, że istnieją narzędzia, które pozwalają samodzielnie stworzyć wymarzony napis na bluzie, koszulce, albo kubku.

Wysokiej jakości akcesoria

Tworzenie ubrań z własnym sloganem daje wielką frajdę i uruchamia w użytkownikach pokłady kreatywności. Koszulki z nadrukiem są popularne zarówno wśród dzieci jak i dorosłych, dlatego firma T-shirt Gallery, oferuje konsumentom możliwość wykonania nadruku na koszulkach, bluzach i kubkach. Przedsiębiorstwo poza kreatorem proponuje damskie i męskie ubrania, dlatego modele koszulek czy bluz przeznaczone do tworzenia nadruku są najwyższej jakości. Zainteresowani mogą wybrać model ubrań dla dorosłych, albo dla dzieci. Produkt z własnym napisem jest doskonałym pomysłem na prezent. Klienci mają do wyboru również różnego typu kubki. Modele mają odmienne kształty i mogą mieć kolorowe wnętrze, albo uchwyt. Niezbędne informacje dotyczące tworzenia produktów z nadrukiem dostępne są na stronie internetowej przedsiębiorstwa.

Prosta obsługa kreatora

Interfejs kreatora jest bardzo intuicyjny. Każdy zainteresowany, bez problemu poradzi sobie z zaprojektowaniem wymarzonego akcesorium. Każde okienko programowe jest dokładnie opisane. Poza tym, przed rozpoczęciem tworzenia, można zapoznać się z instrukcją obsługi kreatora. Klient wybiera rozmiar ubrania, kolor i tworzy indywidualny wzór na koszulkę, albo bluzę. Do dyspozycji są różne kroje fontów, kolory, obrazki i zdjęcia. Użytkownik może również wczytać przygotowany wcześniej obraz z komputera. Usługa przeznaczona jest głównie dla klientów indywidualnych, ale w gdy zachodzi potrzeba stworzenia większej liczby produktów można skorzystać z formularza wyceny, albo skontaktować się z biurem obsługi klienta.

Dostawa i płatność

Złożone zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 2-3 dni, a gotowe artykuły dostarczymy pod wskazany adres, co jest niezwykle wygodne. Należy pamiętać jednak, że zamówienie nie podlega prawu zwrotu, ponieważ tworzone przez nas produkty są spersonalizowane. Firma oferuje darmową dostawę w przypadku zamówień o wartości przekraczającej 200 zł. Oczywiście finalizacja transakcji odbywa się poprzez szybki przelew online, więc klient może w krótkim czasie stworzyć produkt, zamówić go i opłacić całe zamówienie. Cały proces odbywa się bardzo sprawnie. Użyte rozwiązania są wygodne i angażują konsumenta w najmniejszym możliwym stopniu.

Akcesorium z nadrukiem jest doskonałym pomysłem na nietuzinkowy upominek. Można również stworzyć niepowtarzalny projekt dla siebie. Dzięki kreatorowi projektujemy wzory, które mają dla nas znaczenie. Można w prosty sposób wyrazić siebie i podkreślić swoją oryginalność. Korzystając z usługi kreatora mamy pewność, że powstała koszulka będzie niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również