Strona główna » Blog » Charytatywny kalendarz z projektantami mody

Charytatywny kalendarz z projektantami mody

Pierwszego czerwca tego roku, zadebiutuje niepowtarzalny kalendarz stworzony we współpracy z największymi polskimi projektantami mody. Akcja ma charakter charytatywny, pieniądze uzyskane ze sprzedaży kalendarza zostaną przekazane na potrzeby dzieci z Domów Dziecka.

Ewa Minge, Łukasz Jemioł i Teresa Rosati – to tylko niektóre ze sławnych nazwisk, które pojawią się na dwunastu stronach kalendarza „Najlepsi Projektanci Tworzący w Polsce – Dzieciom”. Nie bez powodu kalendarz rozpoczyna się datą 1 czerwca czyli w Dniu Dziecka, a kończy 31 maja 2013. Twórcy kalendarza chcieli w ten sposób podkreślić szlachetny cel jaki przyświecał całej akcji, czyli pozyskanie środków na wsparcie najbardziej potrzebujących dzieci przebywających w Domach Dziecka.

Patronami medialnymi zostały najważniejsze media zajmujące się tematyką mody, między innymi: Fashion TV, nasz portal ModaiJa.Pl,  Moda & Styl, Uroda, FashionWear, Imperium Kobiet, Sophisti, Fashion Magazine, Lux Lux i wiele, wiele innych, co jest dowodem na to, że świat mody nie pozostaje obojętny na potrzeby najmłodszych i chętnie wspiera inicjatywy mające na celu poprawę sytuacji dzieci z Domów Dziecka.

Pierwsza licytacja kalendarza, którą poprowadziła Dorota Williams, odbyła się w styczniu, podczas ekskluzywnej gali Moda&Styl. Premiera kalendarza będzie miała miejsce 3 lutego w warszawskim SOHO Factory. Organizatorzy przewidują obecność gwiazd oraz czołowych polskich projektantów i stylistów mody.

Wydanie kalendarza „Najlepsi Projektanci Tworzący w Polsce – Dzieciom” koordynuje fundacja „Podziel się sercem”. Jednym z partnerów wspomagających akcję jest firma Beer Fingers – producent jedynych podwójnych paluszków na polskim rynku.

2018-03-14T10:02:39+00:0031 stycznia 2012|Styl|

Może zainteresuje Cię również: