zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Celebration Look Night w Klinice Urody Katarzyny Adamskiej

Celebration Look Night w Klinice Urody Katarzyny Adamskiej

Tego się nie spodziewaliśmy! Atmosfera, jaka zastała nas w Klinice Urody Katarzyny Adamskiej przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, prestiżowa impreza, jaką jest Celebration Look Night organizowane przez Celebration Productions, jeszcze nigdy nie była aż tak swobodna i rodzinna… A dlaczego? Może dlatego, iż gości na wstępie powitały drinki, najróżniejsze, najlepsze serwowane przez profesjonalnego barmana, który musiał zadbać o to by dogodzić naprawdę każdemu i to mu się udało w tysiącu procent, a może też wyjątkowe podejście właścicielki Kliniki Urody, którą jest Katarzyna Adamska, przyjaciółka każdego z obecnych gości? W każdym bądź razie przeczytajcie, co jeszcze nas czekało…

Jak przystało na Klinikę Urody nie mogło zabraknąć pięknych fryzur z których słynie jedna z najwybitniejszych fryzjerów w Wielkopolsce Katarzyna Adamska, oprawione delikatnym i seksownym makijażem nadały modelkom wygląd wręcz powalający, ale przecież nie modelki prezentujące kolekcje Arlety Koczorowskiej i marki BFT były najważniejsze, najważniejsi tego wieczoru byli klienci, którym Pani Kasia aż nie mogła się powstrzymać, by czegoś nie zmienić na głowie! Wszyscy czuli się jak na przyjęciu do u starej znajomej, drinki, przyjacielskie pogaduszki, oraz koki i loki na głowie, plus dodatkowe atrakcje ja wykład Inez Pełko z Fashion Is Easier with Love o najnowszych letnich trendach, która porwała wszystkie Panie bez wyjątku! Nie wspominając już o Panach, których zachwycił urok i aparycja znanej bloggerki! Panie obecne na evencie zachwyciły również buty marki Nessi, który w wyjątkowy sposób zaprezentował prowadzący imprezę Patryk Boro, następnie przeprowadzając loterię wizytówkową w której do wygrania były atrakcyjne nagrody ufundowane przez Akademia Wizerunku L’oreal Professionnel Warszawa, Urodowo Anna Kidawka, ChocoBerry Studio, oraz RedFitness, oraz co najważniejsze Klinikę Urody Katarzyny Adamskiej!

Jak obiecała sama Pani Kasia Adamska, z pewnością czekają nas kolejne imprezy! W końcu goście zostali na długo po oficjalnej części bawiąc się do białego rana!

[nggallery id=4875]

        Zapraszamy na oficjalny fan page Kliniki Urody Katarzyny Adamskiej
https://www.facebook.com/pages/Klinika-Urody-Katarzyna-Adamska/144593535598041?fref=ts

2018-03-14T08:05:03+01:002 lipca 2013|Uroda|

Może zainteresuje Cię również: