Castingi do spektaklu - ModaiJa

Castingi do spektaklu

Strona główna » Blog » Castingi do spektaklu

Castingi do spektaklu

Marzysz o karierze aktorskiej? Pragniesz wystąpić na scenie? Spełnij marzenia i współtwórz magiczny świat z artystami z Teatru Muzycznego ROMA!

ROMA to najbardziej znany teatr muzyczny w Polsce, popularny dzięki takim przebojom jak „Koty”, „Miss Saigon” i „Upiór w operze”. Realizatorzy z ROMY właśnie poszukują tancerzy do nowego przedstawienia zatytułowanego „Magiczny sklep z zabawkami”.

Weź udział w castingu w CH Reduta. Zaprezentuj swoje taneczne umiejętności. I dołącz do najlepszych!

„Magiczny sklep z zabawkami” jest nowym dziełem choreografa musicali „Koty”, „Grease” czy „Akademia Pana Kleksa”. To pełen kolorów, iluzji i doskonałej muzyki spektakl baletowy dla dzieci. Akcja przedstawienia rozgrywa się w magicznym sklepie, w którym po zapadnięciu zmroku zwykły z pozoru magazyn zamienia się w baśniową, pełną niezwykłych przygód krainę. To właśnie do współtworzenia tego niezwykłego świata realizatorzy z Teatru Muzycznego ROMA zapraszają tancerzy i tancerki: zarówno początkujących, jak i z doświadczeniem zawodowym.

Casting do przedstawienia odbędzie się w CH Reduta. Aby wziąć w nim udział, należy dokonać zgłoszenia w punkcie obsługi usytuowanym na I piętrze w CH Reduta: rejestracja będzie otwarta w dniach 15-19 listopada w godz. 10-21. Przez dwa kolejne dni odbędą się castingi, podczas których każdy z uczestników zostanie poproszony o krótką autoprezentację własnego układu tanecznego do wybranej przez siebie muzyki oraz o odtworzenie układu tanecznego zaprezentowanego przez choreografa „Magicznego sklepu z zabawkami”.

Przesłuchanie kandydatów zostanie rozłożone na dwa dni. Najpierw, w dniu 20 listopada (sobota) w godz. od 10-21, odbędzie się casting dla dorosłych (w wieku 16-35 lat). Casting dla dzieci (w wieku 6-15 lat) zostanie zorganizowany w tych samych godzinach 21 listopada (niedziela).

Najlepsze osoby dorosłe wyłonione z castingu zostaną zaproszone na warsztaty teatralne w Teatrze Muzycznym ROMA.. Będzie to niezwykła okazja do podpatrzenia przy pracy prawdziwych profesjonalistów oraz zaprezentowania im swoich umiejętności. Dla najbardziej uzdolnionych dzieci nagrodą będą bezpłatne zajęcia w szkole Dance4All działającej przy Teatrze Roma.
Natomiast już 28 listopada (niedziela) w CH Reduta odbędzie się uroczysta Gala Finałowa, podczas której dowiemy się, kto spośród uczestników warsztatów teatralnych zostanie zaproszony do obsady spektaklu „Magiczny sklep z zabawkami”.
To nie koniec atrakcji. Miłośników musicali czeka nie lada gratka: artyści z Teatru Muzycznego ROMA w trakcie Gali Finałowej o godz. 17.00 wystąpią w brawurowym Koncercie Musicalowym, a Maciej Pol zaprezentuje niesamowity pokaz iluzji (godz. 16.00) . Tego nie można przegapić!

2018-03-14T12:11:37+00:00 13 listopada 2010|Kultura|