zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Castingi do II edycji Top Model. Zostań Modelką

Castingi do II edycji Top Model. Zostań Modelką

Wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów programu „Top Model. Zostań Modelką”, już lada dzień ruszają castingi do kolejnej edycji show. Jeśli zatem pragniesz odmienić swoje życie i spróbować sił w modelingu to koniecznie zgłoś się na casting i zachwyć jury! Nie możesz przyjść osobiście? Nic straconego! Równolegle z castingami odbywającymi się w trzech największych miastach w Polsce, trwa casting internetowy. To Ty zadecyduj, którą formę zgłoszenia wybierasz.

Już jesienią telewizja TVN zaprasza na kontynuacje pierwszej edycji popularnego programu, w którym dziewczyny marzące o karierze top modelki będą rywalizowały  o kontrakt z międzynarodową agencją modelek, firmą kosmetyczną oraz sesję okładkową w magazynie lifestylowym. Zatem jeżeli marzysz o przeżyciu niezwykłej przygody w świecie mody, chcesz poznać opinie jurorów, a Twoje oczy są „hypnotajzing” przybądź na casting do programu „Top Model. Zostań Modelką”. Pierwszy odbędzie się 28 czerwca w Gdańsku (Polska Filharmonia Bałtycka). Kolejne: 2 lipca w Katowicach (Galeria Szyb Wilson) oraz 7 lipca w Warszawie (Hala Nowy Torwar). Castingi we wszystkich miastach rozpoczną się o godzinie 9:00.

Zaproszenie kierowane jest do wszystkich dziewczyn, które marzą o karierze modelki, są wieku 18 – 27 lat oraz mierzą co najmniej 170 cm. Dziewczyny w rozmiarze „plus“ i oryginalnej urodzie są również mile widziane! Uczestniczki, które pomyślnie przejdą castingi, zmierzą się z wymagającymi zadaniami takimi jak: poruszanie się po wybiegu, praca przed kamerą czy techniki autoprezentacji.
A wszystko to pod okiem szacownego jury: Joanny Krupy, Karoliny Korwin Piotrowskiej, Marcina Tyszki oraz Dawida Wolińskiego.

Równolegle z castingami odbywającymi się w trzech największych miastach w Polsce, uczestniczki mają możliwość zgłoszenia się do programu przez internet. Wystarczy wejść na stronę tvn.pl/modelki i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Oprócz tego, od 20 czerwca do 6 lipca, korzystając z tego samego formularza uczestniczki mają szansę wziąć udział w konkursie o „Dziką kartę”. 7 lipca odbędą się obrady jury konkursu, po których wyłoniona zostanie szczęśliwa dwunastka. Wytypowane kandydatki staną do wyścigu o „Dziką kartę”, który ma na celu wyłonienie trzech faworytek internautów. Wyniki zostaną ogłoszone 18 lipca o godz. 21:30. Zwyciężczynie konkursu internetowego dołączą do grona kandydatek wybranych podczas castingów w miastach i staną przed obliczem jury programu, które zdecyduje czy uczestniczka wejdzie do finałowej trzynastki „Top Model. Zostań Modelką”.

Tak jak w poprzedniej edycji 13 finalistek zamieszka w luksusowym domu pod okiem kamer. Zwyciężczyni zostanie wyłoniona w głosowaniu SMS-owym telewidzów. Nie czekaj, zgłoś się. „You have to shine like a star”! Regulamin i szczegółowe informacje na stronie tvn.pl/modelki

2018-03-14T11:01:32+01:0026 czerwca 2011|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: