Strona główna » Blog » Carpisa by Custo

Carpisa by Custo

Włoska marka Carpisa, produkująca torebki i akcesoria, nawiązała współpracę ze znanym brandem Custo Barcelona. Efektem wspólnych działań jest limitowana kolekcja akcesoriów CARPISA BY CUSTO, dostępna w salonach Carpisa.

Kolekcja obejmuje torebki, walizki oraz dodatki, o wyrazistych kolorach i oryginalnych wzorach, charakterystycznych dla marki Custo Barcelona. Dedykowana jest szczególni tym Klientom, którzy poszukują ciekawych, niestandardowych dodatków w korzystnej cenie.

CUSTO BARCELONA
Firma powstała w latach 80-tych, z inicjatywy braci Custo i Davida Dalmau. Obecnie posiada sięc ponad 3 000 salonów. Charakterystyczne wzory, jaskrawe kolory i ciekawe faktury oferowane przez projektantów marki, docenili Klienci i gwiazdy z całego świata.

CARPISA
Carpisa to włoska marka oferująca szeroki wachlarz modnych torebek i akcesoriów dla kobiet i mężczyzn, w korzystnej cenie. Firma powstała w 2001 roku i obecnie posiada sieć ponad 570 salonów na całym świecie. Marka dostępna jest we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Serbii, Chorwacji, Czarnogórze, Bośni i Hercegowinie, Malcie, Cyprze, Grecji, Hiszpanii, Słowacji, Węgrzech, Arabii Saudyjskiej, Egipcie oraz w Polsce.

[nggallery id=3713]

2012-11-05T06:29:34+00:005 listopada 2012|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: