zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Carlo Rossi w kwiatach na Dzień Kobiet

Carlo Rossi w kwiatach na Dzień Kobiet

Carlo Rossi pojawi się na Dzień Kobiet w zaskakująco stylowym opakowaniu z kwiatów. Z inspiracji Carlo Rossi, specjalnie dla kobiet, mistrzowie florystyki stworzyli pełną elegancji, zmysłowości i subtelności kompozycję z czerwonych płatków róż, która zakwitnie tylko na jeden dzień – 8 marca 2011 roku.

Niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju kompozycja z kwiatów dla Carlo Rossi na Dzień Kobiet została zaprojektowana przez mistrzów florystyki Piotra Sekundę i Zygmunta Sieradzania, tworzących stroje z kwiatów dla największych polskich gwiazd. Kwiatowe opakowanie Carlo Rossi, jak najpiękniejszy kwiat, zakwitnie tylko na jeden dzień 8 marca stając się unikalnym prezentem dla wyjątkowych kobiet. Tego dnia połączenie dwóch niezbędnych elementów każdego romantycznego wieczoru – wina i kwiatów – po raz pierwszy zaistnieje jako jedność.

Zaprojektowane, eleganckie opakowanie Carlo Rossi wypełnione jest misternie ułożonymi czerwonymi płatkami róż. Płatki te zostały uformowane w piękny, duży kwiat róży, który następnie rozpływa się niczym fala różana idealnie komponując się z winem. Czerwień kwiatów nawiązuje do barwy miłości oraz do głębi koloru i zmysłowego smaku wina Carlo Rossi, subtelnie podkreślając piękno i indywidualność każdej kobiety.
„Tworząc unikalne opakowanie dla Carlo Rossi naszą intencją było zainspirowanie jak najszerszego grona mężczyzn do tworzenia wyjątkowych, niepowtarzalnych prezentów dla kobiet z okazji ich święta. Mamy również nadzieję, że taki prezent stanie się wspaniałym pretekstem do spędzenia wielu wspólnych wyjątkowych chwil.” – powiedział Andrzej Studziński, starszy kierownik marki Carlo Rossi.

Zaprezentowane opakowanie jest jedną z wielu możliwych kompozycji kwiatowych jakie można stworzyć z ulubionym przez kobiety winem Carlo Rossi. Marka gorąco zachęca do tworzenia własnych projektów i czerpania pomysłów z wyobraźni. Z pewnością taki prezent zostanie doceniony i jednocześnie pomoże stworzyć atmosferę romantycznej chwili. W ramach specjalnej akcji marka Carlo Rossi pragnie podarować 8 marca w Dzień Kobiet kilka z tych ekskluzywnych prezentów wybranym polskim gwiazdom.
Dodatkowo Carlo Rossi w kwiatach będzie można wygrać podczas imprezy organizowanej w Fabryce Trzciny w dniu 8 marca.

2018-03-14T11:46:30+01:0025 lutego 2011|Styl|

Może zainteresuje Cię również: