Strona główna » Blog » Campus Girls casting – wideo

Campus Girls casting – wideo

 Na castingu Campus Girls wybrano 15 pięknych i błyskotliwych studentek z całej Polski, które zaprezentują się w kalendarzu na rok 2012. W dniu castingu Jury rozmawiało z ponad trzydziestoma kandydatkami.

Każda dziewczyna była wyjątkowa, miała inny typ urody. Niektóre studentki absorbowały swoją osobowością, inne były ciche, nieco onieśmielone. Kandydatki Campus Girls miały swoje „5 minut” i w większości potrafiły to wykorzystać!

Dziewczyny, które zgłosiły się do projektu, wiedziały, do czego dążą i mocno ze sobą rywalizowały. Na castingu dowiedziałam się, że niektóre kandydatki mobilizowały całą rodzinę i znajomych, aby codziennie oddawano na nie głosy. Okazało się, że niejednej taka strategia dała szansę na udział w castingu Campus Girls 2012.

Casting odbył się 4 listopada o godz. 13:00 w Warszawie, w studio fotograficznym Milk, należącym do MAKATY – partnera konkursu Campus Girls. Lokalizacja castingu zachęciła fotografa Adama Lewanowicza, do zrobienia zdjęć testowych przybyłym na II etap konkursu dziewczynom.

Fotografie próbne okazały się bardzo pomocne. Jury od razu wiedziało, która z początkujących modelek jest fotogeniczna, jak zachowuje się przed obiektywem i czy obecność wielu osób nie peszy kandydatki podczas pozowania.

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo!

[stream provider=video base=x:/modaija.pl flv=x:/modaija.pl/wideo/casting_campus_girls.flv img=x:/modaija.pl/wideo/casting.jpg embed=false share=false width=600 height=360 dock=true controlbar=over bandwidth=high autostart=false /]

Strona internetowa: www.CampusGirls.pl
Dołącz do fanów na Facebook: www.facebook.com/CampusGirlsPL

PARTNERZY: Lewanowicz Photography, New Age Models, MAKATA, Oriflame, Beauty-Art, Vidoq Studio
Patroni promocji: Multikino, W-spodnicy.pl, Sophisti.pl, Radio Sfera, Radio Kampus, klub Capitol, klub MASKA, Studenckie Forum Business Centre Club, AIESEC Polska, Samorząd Studencki UMK, Klub Rewolucja w Toruniu, Magiel, „Co, gdzie, kiedy w Czestochowie”, Infostudent, ModaiJa.pl, Studentnik, KampusTV.

Partnerzy wspierający: Klub Capitol, Klub MASKA

2018-03-14T10:17:28+00:0025 listopada 2011|Świat Kobiet, Uroda|

Może zainteresuje Cię również: