Strona główna » Blog » Calzedonia prezentuje Sarę Sampaio. Ambasadorkę plażowej linii CALZEDONIA na lato 2012

Calzedonia prezentuje Sarę Sampaio. Ambasadorkę plażowej linii CALZEDONIA na lato 2012

Sesja zdjęciowa plażowej kampanii marki Calzedonia lato 2012 została zrealizowana w dwóch lokalizacjach, w Grecji i na Jamajce.

Dwa metamorficzne miejsca zostały wyselekcjonowane, aby oddać dwa główne nastroje kolekcji. Kreta to barwy morza, odcienie błękitu i mięty. Z kolei Jamajka to inspiracja dla kostiumów kąpielowych w żywych, witalnych barwach. Na Krecie modelka Sara Sampaio pozuje na tle morskiego błękitu. Głęboki, morski odcień Balosu przełamany jest zielenią czystej, przejrzystej wody. Cała ta aura tworzy idealne tło, kontrastując z kolorowymi strojami kąpielowymi z letniej kolekcji Calzedonia. Dzika natura i zabawa światłem na tle otwartego morza, przywołuje na myśl zapach morskiej bryzy i szum fal.

Mocniejszy przekaz można odnaleźć w nieskazitelnej Jamajce, gdzie dzika natura łączy się z bardziej kolorowymi lookami i motywami florystycznymi. Obrazy przywołują na myśl egzotykę, podróże i pragnienie wolności. Przedsmak letniego snu sfotografowany został przez Raphaela Mazzucco.

Sara Sampaio urodziła się 21 lipca 1991 roku pod znakiem Raka w Portugalii. Jej kariera modelki rozpoczęła się tuż po tym kiedy wygrała konkurs piękności w 2007 roku. W maju 2011 wygrała portugalski konkurs “Globo de Ouro”. Następnie otrzymała tytuł top modelki roku, a w listopadzie została nominowana do Best Model 2011 przez portugalską telewizję Fashion TV. Aktualnie jest nową twarzą marki Calzedonia w plażowej kampanii lato 2012.

Sesja na Jamajce

[nggallery id=2923]

Sesja na Krecie

[nggallery id=2924]

2012-06-18T22:44:35+00:0018 czerwca 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: