Strona główna » Blog » Calzedonia prezentuje innowacyjną technologię Lycra Fusion – wideo

Calzedonia prezentuje innowacyjną technologię Lycra Fusion – wideo

Marka Calzedonia stworzyła specjalną tkaninę LYCRA® Fusion™, dzięki której rajstopy i legginsy zyskały zupełnie nowe oblicze! Od tej pory będziesz mogła dostosować je do siebie i swojego wyjątkowego stylu. Ta innowacyjna kolekcja swoją premierę będzie miała już 14 października w najnowszym spocie reklamowym marki.

Premierowy spot to celebracja wartości, jaką jest przyjaźń, opowiada historię grupy przyjaciółek, które nocą przemierzają miasto pełne świateł nocnych klubów. Ich styl to mieszanka rocka i miejskiego szyku, a w stylizacjach nie zabrakło klasycznych rajstop Calzedonia, które w tym wydaniu nabrały nowego, bardziej współczesnego charakteru.

W jednej ze scen spotu bohaterka, w geście wyrażającym wolność i ekspresyjność w interpretowaniu mody celowo rozcina swoje rajstopy! Najnowsze propozycje CALZEDONIA skrywają sekret, innowacyjną technologię LYCRA® Fusion™! To specjalne włókno pozwoli Ci bawić się i dowolnie przerabiać rajstopy i legginsy Calzedonia, tworząc unikatowy i spersonalizowany look, wszystko to dzięki specjalnemu efektowi wielowarstwowości.

Warstwowe zakładanie kolorowych rajstop i legginsów, czy rozcinanie i wycinanie dziur, wszystko to jest możliwe! Dzięki LYCRA® Fusion™ dziury i rozcięcia pozostają na swoim miejscu, bez ryzyka ‚nadprogramowych’ zaciągnięć czy „oczek”.

[nggallery id=3614]

NOWY SPOT

http://youtu.be/M2Cx3dQQ44Y

Cena legginsów: 59,90zł
Cena rajstop: 23,50zł

2018-03-14T08:57:08+00:0016 października 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: