Strona główna » Blog » California dreaming

California dreaming

Kalifornia – miejsce, w którym spełniają się marzenia! Wybuchowa mieszanka odwagi, dzikości i młodości! W tym sezonie bohaterowie Levi’s® udali się na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych, do stanu, w którym czujesz, że życie ma sens! Gorący piasek, orzeźwiające morze i długie imprezy na plaży – czy potrzeba czegoś więcej? Wiosenno-letnia kolekcja Levi’s® odzwierciedla stan ducha mieszkańców Kalifornii, ich wyjątkowe podejście do życia i wyjątkowy stan umysłu. Levi’s® zaprasza do podróży wzdłuż kalifornijskiego wybrzeża!

Początek sezonu Levi’s® należy do miłośników dżinsowych uniformów – totalnych denimowych geek’ów! Zakochani w tym mocnym materiale, nie mogą bez niego żyć. Mają sentymentalny stosunek do swoich dżinsów i lubią jak widać na nich trochę przeszłości.

Pierwszą parą Levi’s® w sezonie wiosna-lato 2011 jest para „Geek’ów”. Płeć piękna w Levi’s® to szczerze i mocno kochająca denim, wybierająca ubrania lekko wytarte, mieszająca style kobieta. Ubóstwia swoje dżinsy i im dłużej je nosi tym bardziej jest z nimi związana. Uwielbia gdy to co nosi odzwierciedla jej styl życia, opowiada o jej postawie i charakterze. W tym sezonie jej garderoba to przede wszystkim białe klasyczne t-shirty, tank topy w groszki i czarne, surowe koszule, wszystko zestawione z klasycznie wykończonymi dołami.

Wygląd faceta “geeka” również mocno odzwierciedla jego osobowość, stąd wiadomo, że uwielbia chłonąć wszystko, co go otacza, a eksplorując otoczenie, cały czas zdobywa doświadczenia i uczy się. Dlatego jego ciuchy często są przerobione przez niego samego, charakteru całości nadają kolorowe naszywki, przetarcia i lekko wyblakłe ślady od słońca.

[nggallery id=775]

2011-02-26T11:25:16+00:0026 lutego 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: