Strona główna » Blog » BYTOM Sztuka krawiectwa od 1945

BYTOM Sztuka krawiectwa od 1945

Dojrzały mężczyzna, ceniący profesjonalizm, wysoką jakość i ponadczasową klasykę – oto Klient marki Bytom kreowany w najnowszej kampanii jesień – zima 2011/12. Współczesne męskie krawiectwo Bytomia nabiera rozmachu poprzez pełną stylistycznie kolekcję formalnej mody męskiej.

Bytom to marka z długoletnią tradycją w dziedzinie męskiego krawiectwa. Nieprzypadkowo zrealizowana w czerwcu bieżącego roku sesja zdjęciowa przedstawia mężczyznę dojrzałego, eleganckiego, dystyngowanego, mężczyznę sukcesu.
Zamysł sesji opiera się na umocnieniu, a jednocześnie odświeżeniu dotychczasowego wizerunku marki, podkreśleniu profesjonalizmu i jakości produktów sygnowanych marką Bytom oraz sprecyzowaniu docelowego Klienta. Wnętrza loftu posłużyły jako doskonałe tło ukazujące styl i klasę marki, a sama koncepcja w pełni oddała charakter i hasło marki – „BYTOM Sztuka krawiectwa od 1945”. Pracownia krawiecka przywodzi na myśl skojarzenia związane z jednej strony z doświadczeniem, fachowym, profesjonalnym podejściem, jednocześnie ukazując markę promującą nowoczesne spojrzenie na obowiązującą męską modę.
Sesja zdjęciowa zostanie wykorzystana do kampanii wizerunkowej jesień – zima 2011/12 w prasie oraz Internecie, zdjęcia staną się również elementem wystroju wnętrz salonów marki Bytom.
Całościowe działania wizerunkowe marki dodatkowo wzmocnione zostaną o nowy projekt architektoniczny sklepu dający możliwość prezentacji pełnego asortymentu kolekcji Bytomia. Odmienione salony podkreślą elegancki, lecz tradycyjny styl marki. Bytom S.A. otworzy w najbliższych miesiącach kilkanaście nowych sklepów. Równocześnie odświeżony zostanie wygląd części dotychczasowych sklepów.

Kolekcja
Krawcy marki Bytom od lat rozwijają swoją umiejętność szycia garniturów męskich. Z sezonu na sezon adaptują nowe trendy i technologie w produkcji. Połączenie tych umiejętności pozwala im na tworzenie najlepszych jakościowo i stylowo ubrań. Projektanci obserwują zachodzące zmiany w modzie, czego rezultatem są przygotowane kolekcje, ale to wysokiej klasy krawiectwo odróżnia markę Bytom od innych. Wynikiem poszukiwań krawców i projektantów jest stworzenie autorskiej linii o nowej konstrukcji – Linii Krawieckiej, która zapoczątkowuje nową erę garnituru BYTOM. Wyszczuplona, odmłodzona konstrukcja oparta jest na podstawowych zasadach rzetelnego krawiectwa i szlachetnej prostoty. Charakteryzuje ją klasyczny kształt garnituru z prostymi, podkreślonymi ramionami, wcięciem w talii oraz szczupłymi nogawkami dającymi efekt dłuższych nóg. Mocny charakter marynarki podkreślony jest przez wyraźne krawieckie klapy. Taki krój zapewni mężczyźnie nienaganny wygląd i wygodę.
Inspiracją do stworzenia jesienno – zimowej kolekcji BYTOM jest klasyczna elegancja, staroangielski styl oraz powrót do tradycji perfekcyjnego krawiectwa. Umiar, prostota, stonowane barwy, delikatne faktury i dbałość o detale są esencją tej kolekcji. Wrażenie brytyjskiego stylu potęgują desenie krat, wśród nich niepowtarzalna krata księcia Walii, piękne zimowe flanele i tweedy. Ważny element prezentowanej kolekcji stanowi fakt, że po raz pierwszy jest ona tak spójna i wzbogacona o produkty uzupełniające, które podkreślają jej niepowtarzalny charakter. W jesienno – zimowej ofercie marki oprócz tradycyjnych garniturów, które stanowią główny punkt odniesienia do stworzenia całej kolekcji, znajduje się również pełna stylistycznie kolekcja formalnej mody męskiej, czyli koszule, spodnie, płaszcze, kurtki, swetry, buty, torby, krawaty i akcesoria. Wrażenie brytyjskiego stylu weekendowego potęgują kolory. Obok stonowanych szarości, odnajdziemy odcienie kawy z mlekiem wzbogacone o bordo i butelkową zieleń. Kolorystyka całości podkreślona jest wełnianymi krawatami w odcieniach zgaszonej, ciemnej zieleni oraz czerwieni w odcieniu wytrawnego wina.

[nggallery id=1977]

Firma Bytom wykorzystuje do produkcji tkaniny i dodatki, pochodzące z uważnie wybranych fabryk. Współpracuje z uznanymi światowymi firmami należącymi do liderów w gronie producentów tkanin i dodatków. Należą do nich m.in.: Vitale Barberis Canonico, Marzotto, Puro Tessuto, Kufner, Amann, Union Knopf, Brunello, Loro Piana.

2011-09-30T13:13:33+00:0030 września 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: