bynamesakke kolekcja wiosna-lato 2013

Projektantka, Iza Keyes – Krysakowska czerpie swoje inspiracje wprost z ulicy, która „zawsze rządzi się swoimi prawami, a streetstylowy look jest czymś niedoścignionym”. Dlatego decydujący głos ma sam materiał, który w konsekwencji „kieruje jej projektami”.

Bynamesakke jest jedyną polską marką posiadającą certyfikat „supima cotton”. Materiały wykonane są wykonane z długiego włókna bawełny  sprowadzanego ze Stanów Zjednoczonych, a dzianina wykańczana jest we współpracy z firmą szwajcarską. Dzięki temu bawełna jest lekka i starannie wykończona, a kolory nie płowieją, nie farbują. Materiał jest podatny na wszelkie obróbki i specjalne efekty deformacji oraz podniszczeń, tak aby sprawiał wrażenie, jakby był noszony od lat.

Każda kolekcja bynamesakke daje możliwość stworzenia indywidualnych zestawów ułatwiających kreowanie własnego i niepowtarzalnego wyglądu – “makke your own story in life”.

Bynamesakke to marka stworzona przez małżeństwo Polkę i Kanadyjczyka – Izę i Roberta Keyes-Krysakowskiego w 2009 roku. Filozofią marki jest oferowanie wysokiej jakości odzieży typu basic ze 100 % bawełny z certyfikatem “supima Cotton” świadczącym o najlepszym gatunku bawełny na świecie. Kolekcja jest produkowana w Polsce, a materiały sprowadzane ze Szwajcarii i Włoch.

Poszczególne modele są produkowane w limitowanych edycjach, co zapewnia niepowtarzalność i unikatowość zakupu. Kolekcja damska składa się z t-shirtów, topów, sukienek, spódnic, spodni w podstawowych kolorach basic, takich jak biele, szarości, beże, błękity, granaty, czernie. W kolekcji męskiej znajdziemy również odzież typ unisex.

Pierwsza kolekcja bynamesakke powstała w 2009 roku w Polsce i była sprzedawana wyłącznie przez Internet. Od marca 2012 roku działa stacjonarny sklep w Złotych Tarasach w Warszawie. Kolekcja bynamesakke dostępna jest także w butikach we Wrocławiu i Toruniu, a także w Holandii, Dani oraz Grecji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Jedno przemyślenie nt. „bynamesakke kolekcja wiosna-lato 2013

  1. Pingback: Fútbol

Dodaj komentarz (prosimy nie podawać adresu witryny internetowej - komentarz nie zostanie wówczas opublikowany)