w Talaria SPA

Była wokalistka Złotego Maanamu zaprezentowała teledysk do solowego utworu na spotkaniu dziennikarzy w Talaria SPA

W minionym tygodniu grupa dziennikarzy pism i portali lifestylowych na zaproszenie agencji PRomotion Instytut Events poznawała najlepsze na Mazowszu butikowe SPA.

Program dla zaproszonych gości był bardzo bogaty, głównie zawierał elementy związane z ofertą Talarii: ruska bania, masaże, softpacki oraz zajęcia w saunach i na basenie. Zimowa aura sprawiła, że nie do końca była możliwość skorzystania z uroków parku i stawów otaczających hotel, dlatego organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje dla żądnych wiedzy żurnalistów.

Jedną z nich było śniadanie prasowe z marką Tizmi, uniwersalnymi polskimi kosmetykami dedykowanymi dla bardzo młodych konsumentek i konsumentów, na którym gościem specjalnym był Conrado Moreno; drugą prasowa prezentacja teledysku byłej wokalistki Złotego Maanamu. Trzeba przyznać, że Karolina Leszko nagrała piękną balladę z pazurem ( z zespołem Czarne Gitary), która wzbudziła ogólny aplauz obecnych na premierze gości.

W relacji z wydarzenia nie można pominąć elementu kulinarnego, bowiem szef kuchni raczył gości wymyślnymi potrawami od rana do wieczora, w Bogdan Talarek, właściciel po opowiedzeniu arcyciekawej historii obiektu, z duchem w tle, zaprosił wszystkich na degustację nalewek by Talaria.

Talaria to bezsprzecznie miejsce wyjątkowe, które oprócz wielości atrakcji przypisanych do luksusowego SPA, posiada jedną z wyjątkową: lokalizację. Jest bowiem usytuowana 100 km od Warszawy i Lublina. Nic tylko wykorzystywać każdą wolną chwilę na relaks, nawet w środku tygodnia.

Partnerem transportowym wydarzenia byli: TanieTaxi.com i Volvo.

www.talaria.pl

Link do teledysku: https://www.youtube.com/watch?v=rp9EEI5E5Ho

Foto. Mariusz Konfiszer dla PRomotion Instytut Events

Podziel się wiadomością:

Polecamy również