Strona główna » Blog » Jak być kusicielką, czyli kilka sposób na uwiedzenie mężczyzny

Jak być kusicielką, czyli kilka sposób na uwiedzenie mężczyzny

Femme fatalne kojarzy się zwykle z kobietą okrutną, która rozkochuje w sobie ofiary, a później bezdusznie je porzuca. To nie do końca prawda. Femme fatale to kobieta pewna siebie, zdecydowana i odważna. To uwodzicielka, która fascynuje i pozostaje obiektem westchnień. Chcesz wiedzieć, jak być uwodzicielką w dzisiejszych czasach? Podpowiadamy.

Bądź tajemnicza – niech Cię odkrywa

Mężczyźni nie przepadają za kobietami, które na pierwszej randce nie przestają mówić, a mówią wszystko to, co im ślina na język przyniesie. W tym galopie zdarza im się nawet nazwać wszystkie swoje przyszłe dzieci. O ile słodko szczebiocząca partnerka jest urocza na dalszych spotkaniach, o tyle pierwsze wrażenie robi na mężczyznach tajemniczość. Kobieta, która zdawkowo odpowiada na pytania, niektóre pozostawiając zupełnie bez odpowiedzi jest dla nich zagadką. Mężczyźni lubią zagadki. I wszystko to, co trudno dostępne. Będą więc za wszelką cenę starali się odkryć to, co nieodkryte i staną na głowie, by pokonać wszystkie przeszkody.

Bądź pewna siebie – niech zna Twoją wartość

Nawet, jeśli jesteś zjawisko piękna, wszyscy mężczyźni odwracają się za Tobą na ulicy, a koleżanki nie mogą nadziwić się Twojej urodzie, wszystko traci urok, jeśli sama nie dostrzegasz swojej wartości. Co więcej, jeśli Twoja uroda jest przeciętna, a Twojej figurze wciąż daleko do dzisiejszych kanonów piękna, pewność siebie, którą pokazujesz na co dzień jest w stanie dodać Twojej atrakcyjności masę punktów. Szara myszka zawsze przegrywa z kocicą, nawet jeśli to ta pierwsza jest boginią. Mężczyźni uwielbiają kobiety pewne siebie. Nie trudno im się dziwić.

Wyobraź sobie przez chwilę, że marudzisz partnerowi przez dwie godziny, że nie masz się w co ubrać i że każde ubranie Cię pogrubia, w żadnym nie czujesz się dobrze i w ogóle odechciało Ci się wspólnej kolacji na mieście. A teraz wyobraź sobie kobietę, która ubiera podkreślającą kształty sukienkę(uwierz mi, to nie muszą być kształty z katalogu o siłowni i zdrowym odżywianiu), odważnie staje naprzeciw swojego partnera, mocno całuje go w usta, prosząc, by zabrał ją na randkę. Którą z nich chcesz być?

Pierwiastek męskości – pokaż mu, że ze wszystkim sobie radzisz

To nieprawda, że mężczyźni lubią te tylko kobiety, które same nie potrafią otworzyć słoika, nie wiedzą, co to spalony, a w samochodach najbardziej podoba im się to, że przewożą je z punktu A do B. To prawda, że wszystkie te aspekty sprawiają, że mają oni okazję poczuć się silniejsi, mądrzejsi i bardziej wyedukowani. Jednak mężczyźni uwielbiają kobiety niezależne, silne i te, które mają coś do powiedzenia. Spodobasz mu się, jeśli będziesz ogrywać go w bilard, jeśli Twoim ulubionym samochodem będzie samochód inny od tego, który wybrałby on, i jeśli z przekonaniem będziesz o tym mówić. Spodobasz mu się, jeśli razem obejrzycie mecz, a Ty zamiast prosić, by przełączył na romantyczną komedię, głośno i stanowczo zechcesz krzyczeć do telewizorach o faulach i spalonych.

Pierwsze wrażenie – bądź seksowna i pewna swojej uwodzicielskiej siły

Mężczyźni są wzrokowcami i to żadna tajemnica. Bardziej spodoba im się obcisła kiecka niż flanelowa koszula i spodnie od dresu. Nawet jeśli mieszkacie ze sobą dwa lata i nieczęsto wychodzicie z domu. Spodoba mu się, jeśli na kolację w mieście ubierzesz wysokie obcasy, pomalujesz usta i inaczej niż zwykle upniesz włosy. Czaruj i eksperymentuj. Pokaż swojemu facetowi, że jesteś różna, że ciągle się zmieniasz, że masz więcej niż jedno oblicze. Kup nowe perfumy, np. Carolina Herrera Good Girl w uwodzicielskim flakonie, zrób zabójczy makijaż, a pod świetną kieckę włóż koronkową bieliznę. Nie wstydź się swojego ciała, bądź siebie pewna, a kiedy on zapyta skąd ta nagła zmiana, nie odpowiadaj, tylko tajemniczo się uśmiechnij.

2018-03-14T03:16:47+00:0030 stycznia 2018|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: