Strona główna » Blog » Business is sexy

Business is sexy

Co łączy biznes i sex, jak rozwijać firmę przez rekomendacje oraz jak odnieść sukces, pomagając innym odnieść sukces? Na te pytania, podczas konferencji pt. Uprawiaj networking jak profesjonalista (5 kwietnia 2013), odpowie uznany autorytet, autor bestsellera Business Networking and Sex (not what you think), założyciel największej na świecie profesjonalnej organizacji rekomendacji biznesowych Business Network International (BNI) – doktor Ivan Misner.

Business is business to żelazna zasada w pozbawionym sentymentów świecie interesów. Jednak biznes nie musi być twardy, bezwzględny i oparty na niezdrowej rywalizacji. Świat stoi otworem przed odważnymi, otwartymi i godnymi zaufania ludźmi interesów, którzy wiedzą jak prowadzić odnoszącą sukcesy firmę i jak innym pomóc odnieść sukces. W dziedzinie, która przez wiele lat była uznawana za domenę mężczyzn, kobiety radzą sobie doskonale. Panie lubią rozmawiać – dzielić się opiniami, poglądami, radami. Mają naturalną zdolność dawania rekomendacji. Kobietom bliskie są idee networkingu – zaufanie, profesjonalizm, rozwój. Businesswoman sprawiają, że świat interesów jest barwny i bardziej sexy.

Podczas seminarium pt. Uprawiaj networking jak profesjonalista Misner, który do Polski przyjedzie po raz pierwszy, przedstawi filozofię, idee oraz wartości networkingu. Założyciel BNI podzieli się swoją wiedzą na temat technik rekomendacji, opowie jak rozwijać swoją działalność poprzez referencje, w jaki sposób pozyskiwać kontakty, jak śledzić efektywność rekomendacji oraz dlaczego jego zdaniem „marketing referencyjny jest najlepiej znanym na świecie sekretem marketingowym”. Dr Misner przekaże także wskazówki budowania długoterminowych relacji biznesowych opartych na zaufaniu.

Misner jest jednym z czołowych ekspertów w dziedzinie rekomendacji biznesowych. Prestiżowy magazyn Entrepreneur nadał mu przydomek „guru networkingu”, a stacja CNN ochrzciła go „ojcem nowoczesnego networkingu”. Jest autorem bestsellerów rankingu New York Timesa. Napisał kilkanaście książek na temat networkingu, a swoją filozofię biznesu propaguje na całym świecie. Ze swoimi wystąpieniami i odczytami był już na wszystkich kontynentach. Ivan Misner jest także założycielem BNI Misner Charitable Foundation. Za swą działalność Czerwony Krzyż uhonorował go tytułem „Najbardziej Humanitarnej Osoby Roku”.

Prywatnie guru networkingu jest żonaty. Mieszka ze swoją żoną Elżbietą i trójką dzieci w Claremont w Kalifornii. Posiada czarny pas w karate. W wolnym czasie oddaje się swojej pasji: Ivan jest magikiem-amatorem.

Patronami medialnymi seminarium Ivana Misnera „Uprawiaj networking jak profesjonalista” są:
magazyn Brief, Dziennik Gazeta Prawna, Mediarun.pl, Businesswoman&Life oraz firmy.net.

Więcej informacji o seminarium Ivana Misnera znajduje się na stronach: www.bnipolska.pl oraz www.ivanmisner.pl.

Ivan Misner

Ivan Misner

2018-03-14T08:25:01+00:007 marca 2013|Biznes, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: