zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » BURNIN’ SNOW już w ten weekend – wideo

BURNIN’ SNOW już w ten weekend – wideo

Już w piątek w Szczyrku rozpocznie się weekend pełen emocji. Fani muzyki elektronicznej i sportów zimowych na pewno nie będą zawiedzeni tym co przygotowała dla nich marka Burn. 10 i 11 lutego na stoku Skrzyczne wystąpią Hot Chip, Uffie, KAMP!, Future Folk oraz mocny skład znanych polskich didżejów. Nie zabraknie też widowiskowych lotów – snowboardziści i narciarze z całej Europy zaprezentują swoje najlepsze triki w zawodach big air.

Drugi weekend lutego na Skrzycznym zapowiada się naprawdę ekscytująco. Hot Chip, Uffie i KAMP! to wykonawcy, których chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. To właśnie ich występy będzie można zobaczyć w piątek oraz w sobotę na specjalnie przygotowanej scenie. Muzycznie wesprą ich także Future Folk oraz polscy didżeje – I Say Mikey, Hungry Hungry Models, Kovvalsky, Kosakot, Artur8 i Boy Division.
I to nie koniec atrakcji. 10 i 11 lutego do zimowej stolicy Polski zjadą gwiazdy polskiego i europejskiego snowboardu oraz freeskiingu. To właśnie dla nich koło hotelu Meta organizatorzy szykują wielką skocznie. Konkurs big air, którego finał odbędzie się w sobotę wieczorem, to wysokie loty, niesamowite triki i duże emocje. Dodatkowo tego dnia będzie można przetestować sprzęt snowboardowy oraz wygrać ciekawe nagrody w konkursie dla publiczności.

Line-up BURNIN’ SNOW

piątek
koncert:
Kamp!

dj sety:
I Say Mikey
Hungry Hungry Models
Kovvalsky
Kosakot

sobota
koncerty:
Future Folk
Uffie

dj sety na afterparty:
Hot Chip (dj sets by Alexis Taylor & Felix Martin)
Artur8
Boy Division

2018-03-14T09:59:57+01:006 lutego 2012|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: