Bufalo zadba o Twoje ulubione skórzane buty, torebki i kurtki

Na wiosnę każda z pań chce wyglądać pięknie i modnie. Chętnie wymieniają garderobę, torebki, i pozostałe dodatki. Chcą wyglądać atrakcyjnie, lekko i wiosennie. Skórzane akcesoria takie jak: aktówki, torebki, rękawiczki, a nawet walizki, kurtki i płaszcze szybko odzyskują wysoką jakość. Ulubione gadżety Pań takie jak auto ze skórzaną tapicerką, czy wypoczynkowa sofa również powinny zostać odświeżone. Po prostu wystarczy użyć specjalistycznych preparatów marki Bufalo.

Bufalo, ekspert w pielęgnacji skór, zadba o ulubione buty, torebki, kurtki i płaszcze ze skóry licowej. Bufalo Balsam do pielęgnacji skór nada piękny połysk skórzanym powierzchniom, dzięki zawartości wosku pszczelego. Nie pozostawia tłustych plam. Składniki zawarte w preparacie odświeżą naturalny kolor skóry, odpowiednio ją uelastycznią. Dostępny w dwóch opakowaniach: w butelce z pompką 250 ml – idealny do małych powierzchni oraz jako rozpylacz z pompką 500 ml – idealny do mebli, tapicerki w aucie oraz dużych gabarytów.

Do pielęgnacji butów, torebek ze skóry zamszowej, welurowej lub nubuku idealny jest Bufalo Preparat do pielęgnacji skóry zamszowej, welurowej i nubukowej. W ofercie dostępnych jest 6 preparatów do pielęgnacji skór w różnych kolorach (bezbarwny, czarny, brązowy, ciemnobrązowy, czerwony, niebieski). Specjalne opakowanie z gąbką ułatwia aplikację produktu, pozwala na wniknięcie w głąb skóry. Zawarte substancje odświeżające odżywią skórę, oraz sprawią, iż odzyska swój intensywny kolor.

Lakierowana skóra butów, torebek i kurtek odzyska swój charakterystyczny połysk dzięki specjalnemu Preparatowi do pielęgnacji skóry lakierowanej marki Bufalo. Środek zawiera specjalne woski i olejki, które sprawiają, że każda lakierowana powierzchnia jest wzmocniona i odpowiednio odżywiona. Ten bezbarwny preparat nadaje się do każdego koloru skóry. Jest łatwy w aplikacji, gdyż opakowanie zawiera gąbkę.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również