zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Britney Spears nową twarzą Kenzo. Uwierzycie w to? Mamy i wideo!

Britney Spears nową twarzą Kenzo. Uwierzycie w to? Mamy i wideo!

Britney Spears nową twarzą Kenzo. Uwierzycie w to? Nam było ciężko, ale mamy na to dowody. Zobaczcie sami, jak gwiazda pop prezentuje się w kampanii domu mody Kenzo!

Pierwsze przecieki o tej współpracy pojawiły się na oficjalnym profilu marki na Instagramie. Na efekty nie trzeba było długo czekać i już wkrótce pojawiły się pierwsze zdjęcia z kampanii Britney Spears for Kenzo. Piosenkarka została twarzą kampanii Kenzo La Collection Memento No. 2

Szczerze mówiąc, patrzyliśmy na to wszystko z lekkim zdumieniem. W porządku, Britney Spears nie jest jakąś nowością w świecie mody. Była już twarzą Candie, ma autorską linię bielizny, regularnie też publikuje zdjęcia z wybiegów na swoim Instagramie. Ale żeby od razu zostać twarzą luksusowej marki modowej takiej, jaką jest Kenzo? Przynajmniej nam ten francuski dom mody kojarzył się z luksusem. I trochę nie bardzo pasuje nam tu wizerunek gwiazdy kultury masowej.

 

 

A Wy, co myślicie o takiej współpracy?

A propos Instagrama i tego, jak szybko ciekawe wiadomości – i zdjęcia przede wszystkim! – tam się rozchodzą, to przypominamy, że i nas możecie śledzić na koncie @modaija.

 

foto: @kenzo/Instagram

2018-03-22T07:00:29+01:0022 marca 2018|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: