Strona główna » Blog » Bridget Moynahan – partnerka doskonała

Bridget Moynahan – partnerka doskonała

Piękna aktorka Bridget Moynahan uwiodła Bena Afflecka, Collina Farrella, Nicholasa Cage’a. Partnerowała Willowi Smithowi i walczyła z Kate Backinsale o względy Johna Cusacka. Jedną z jej pierwszych ról był występ u boku Izy Miko w filmie „ Wygrane marzenia”. Prawdziwą popularność przyniosła jej jednak rola w kultowym serialu „Seks w wielkim mieście”, gdzie dla jej bohaterki stracił głowę Mr. Big. Obecnie znów biega po ulicach Nowego Jorku w nowym serialu „Zaprzysiężeni”. Już nie ściga Carrie Bradshaw, ale przestępców. Jej ulubiony drink to podobno… czysta wódka.

Bridget Moynahan szybko zyskała reputację jednej z najbardziej obiecujących młodych aktorek Hollywood. Partnerowała znanym aktorom w „Sumie wszystkich strachów”, „Wygranych marzeniach”, „Uziemionych”, „Zdobyczy”, czy „Hałasie”. Miała zagrać w „Kodzie dostępu” u boku Johna Travolty. Odmówiła z powodu rozbieranych scen i ostatecznie zastąpiła ją Halle Berry.

Pierwsze imię Bridget brzmi Kathryn. Przed laty została ona wybrana najsympatyczniejszą nastoletnią modelką. Jej uroda sprawiła, że w 2002 roku pozowała dla kalendarza Pirelli (jako dziewczyna marca). Początkowo występowała głównie w reklamach, dopiero lekcje aktorstwa umożliwiły jej przyjmowanie poważniejszych ról.
Pomimo licznych ról na dużym ekranie, Bridget jest najbardziej znana ze swojego debiutu na małym ekranie. Przez fanki serialu „Seks w wielkim mieście” Bridget Moynahan będzie już na zawsze kojarzona z największą rywalką Carrie Bradshaw. Co spowodowało, że pomiędzy na co dzień miłą i przyjacielską felietonistką, a Natashą graną przez Moynahan pojawiły się silne animozje i konflikt trwający przez kilka odcinków?
Mr. Big, będąc w związku z uroczą pisarką, często podkreślał, że nie jest gotowy na kolejny ślubu. W zupełności wystarczały mu wspólne kolacje, wyjścia i gotowanie z kieliszkiem wina w ręku. Lubił palić z Carrie papierosy w łóżku, ale zwykle zawodził ją, gdy trzeba było podjąć poważne życiowe decyzje. Jakież było zaskoczenie głównej bohaterki serialu, gdy okazało się, że dla pięknej Natashy Mr. Big zrobił wyjątek i znowu stanął na ślubnym kobiercu.

Czy stało się tak dlatego, że wybranka przystojnego biznesmena była od Carrie młodsza? Czy wolał wyższe kobiety (Moynahan ma 177 cm wzrostu zaś Sarah Jessica Parker jedynie 159)? A może chodziło o to, że Natasha była lepiej zorganizowana, mniej roztrzepana, słowem – bardziej schematyczna i szablonowa? Tego się nie dowiemy. Wiadomo jedno – Carrie bardzo zabolał wybór dokonany przez miłość jej życia. Starała się za wszelką cenę unikać młodej pary, ale jak to w serialu i w życiu – wpadała na nich przy różnych okazjach.
Mr. Big nie byłby sobą, gdyby w końcu nie zadzwonił do Carrie Bradshaw i nie wyznał, że nadal coś do niej czuje. Byli kochankowie na nowo nawiązali romans. W parze z urodą Natashy szedł jednak intelekt i wkrótce odkryła ona potajemne schadzki męża i jego byłej dziewczyny. Nie skończyło się to dla Natashy najlepiej – ścigając rywalkę spadła ze schodów, wybiła sobie zęby i znacznie oszpeciła swoją idealną twarz. Carrie przełamała niechęć do swojej rywalki, zawiozła ją na pogotowie, a następnie usilnie próbowała naprawić nienajlepsze relacje.

Moynahan powróciła na ekrany telewizyjne w 2010, wraz z serialem “Zaprzysiężeni”, gdzie wcieliła się w jedną z głównych bohaterek, Erin Reagan-Boyle. W życiu zawodowym to Asystentka Prokuratora Okręgowego Nowego Jorku, w życiu prywatnym samotna matka. Erin to jedyna kobieta w rodzinie Reaganów. W serialu partnerują jej Tom Selleck, Donnie Wahlberg, Will Estes i Nicholas Torturro. Jak Erin poradzi sobie w twardym świecie męskich zasad?

2. sezon serialu „Zaprzysiężeni” oglądać można w piątki o godzinie 22:00 na 13TH STREET Universal!

2018-03-14T09:39:37+00:0025 maja 2012|Gwiazdy, Kultura|

Może zainteresuje Cię również: