Strona główna » Blog » Bransoletki, które poprawiają humor i sprawiają, że nasze życie jest kolorowe!

Bransoletki, które poprawiają humor i sprawiają, że nasze życie jest kolorowe!

ENCE PENCE to nowa marka na polskim rynku. Powstała w grudniu 2012 roku przy współpracy trzech dziewczyn: Moniki, Gosi i Ali. Przyjaciółki spotkały się po latach
i podjęły decyzję: „zróbmy coś dla innych, coś co wywoła uśmiech w najbardziej pochmurny dzień”. Każda z nich wniosła na pokład inne doświadczenia, każda zajmuje się czym innym, ale łączy je idea ENCE PENCE … żyj kolorowo! Swoimi bransoletkami dziewczyny kolorują szarą rzeczywistość. Te drobiazgi sprawiają, że osoba, która je nosi uśmiecha się za każdym razem, gdy spojrzy na rękę. W ślad za ideą idą działania. Dziewczyny bardzo wspomagają akcje charytatywne i również w ten sposób wywołują uśmiech na twarzy tych, którym nie zawsze świeci słońce.

Każda bransoletka ENCE PENCE jest wykonywana ręcznie od podstaw w pracowni w Milanówku. Tam powstają pomysły, prototypy i realizacje. Tam rodzą się cudowne, zgodne z filozofią, energetyczne sesje zdjęciowe, wszystkie realizowane przy współpracy i zaangażowaniu przyjaciół.

W ENCE PENCE zachwyca każdy detal: staranne wykonanie, piękna zawieszka z logo, najlepsze materiały. To, na co szczególnie warto zwrócić uwagę to różnorodność kolekcji. Mamy pełen przekrój od dedykowanych kobietom m.in. FLUO, ROZKOSZ, FASCYNACJA, FANTAZJA, pasteLOVE, poprzez kolekcję dla mężczyzn MĘSKA RZECZ, po FRAJDĘ dla dzieci. Cudownym pomysłem jest kolekcja MAMA i JA, pierwsza wspólna biżuteria dla mamy i dziecka, oryginalny prezent i alternatywa dla srebrnej łyżeczki i śpioszków, zwłaszcza, że istnieje możliwość personalizacji.

Skupmy się na kolekcji najbardziej na czasie, tej najnowszej. To seria MARYNARSKA, w której dziewczyny połączyły modne w tym sezonie kolory: czerwony, niebieski
i biały. Mnogość interpretacji zachwyca! Luźno puszczone sznurki, grube plecione warkocze, trzy cienkie warkocze w zestawie, do każdej oprócz logo ENCE PENCE dołączona mała, niebieska kotwica. To idealny prezent dla tych, którzy kochają przygody, lubią aktywny wypoczynek na wodzie lub po prostu są aktywni, kochają kolory i pozytywne nastawienie do życia. Koszt bransoletek waha się od 39 zł do 69 zł za sztukę.

ENCE PENCE to idealny prezent od serca dla tych, którzy są dla nas ważni. Każda bransoletka jest zapakowana w uroczą, soczysto zieloną torebkę z logo i hasłem „Żyj kolorowo”. Gwarantujemy, że nie ma osoby, która nie uśmiecha się na widok takiego prezentu … a zwłaszcza jego zawartości i niesamowitej, przelanej przez założycielki marki energii.

[nggallery id=4559]
2018-03-14T08:17:04+00:0025 kwietnia 2013|Biżuteria, Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: